Учні 5-11класів залишаються на дистанційному навчанні

09.11.2020 відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні були заслухані питання по протоколу №33 регіональної комісії щодо поточної епідемічної ситуації захворюваності на коронавірусну хворбу (COVID-19).

У засіданні взяли участь керівники міської ради та виконавчого комітету, представники поліції, держпродспоживслужби, комунальних підприємств та інші фахівці.

За критерієм епідемічної небезпеки місто відповідає червоному рівню. Тому першим було заслухано головного лікаря Первомайської районної лікарні Івана Панаріна, який повідомив про ситуацію, яка склалась у закладі у зв’язку з  стрімким поширенням коронавірусної інфекції.

«Міністерство охорони здоров’я вимагає, щоб 80% ліжкомісць були забезпечені киснем. У нас таких ліжок 20, дванадцять з них  підключені до централізованого кисню та вісім хворих, підключених до кисневих концентраторів», - інформував Іван Панарін. Він звернув увагу, що в лікарні є дві  великі проблеми. І це дефіцит медперсоналу та кисень: «Ми можемо привозити 60 балонів, це медичний кисень. В будні нам цього вистачає. А ось у вихідні та в понеділок нам доводиться додатково шукати балони. Цього разу нам їх потрібно було 33».

Швидке зростання кількості хворих призвело до того, що вже на вихідних були проблеми, доки везли додаткові балони з киснем.  Іван Панарін говорить, що вже незабаром лікарям доведеться проводити медичне сортування та вирішувати, кому з хворих давати кисень. Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів  Ніна Харченко доповнила, що ця проблема вже вирішується, і незабаром лікарня отримає допомогу.

Головний лікар Первомайського  центру первинної медико-санітарної допомоги Раїса Горячок повідомила про те, як організована робота центру в період зростання кількості хворих. Зараз працюють дві мобільні бригади, в червоній зоні ведуть прийом три сімейних лікарі, тут же здають всі необхідні клінічні аналізи, для хворих визначені часи відвідування денного стаціонару та рентгенапарату. «Поки працюємо в плановому режимі. Але чекаєм на погіршення. Зараз вже до нас ідуть сім’ями та будинками. На цей час у нас хворіють два сімейних лікарі та 3 медсестри», - сказала Раїса Горячок.

Медики відзначили, що епідемічна ситуація з COVID-19 в місті продовжує загострюватися, зберігається тенденція до зростання захворюваності. За останні два тижні показник захворюваності темп приросту склав 25%.

На 9 листопада у місті зареєстровано 482 хворих на коронавірус. З них 272 одужали та 20 померли. Смертність від ковіда у місті склала близько 5%. Всього у місті перехворіло приблизно 10% населення.

Важливим питанням для міста є навчання школярів.

Багатьох первомайців хвилювало, що діти переведені на дистанційне навчання.

Міський голова Микола Бакшеєв заслухав всі служби, які були присутні на засіданні, та всі поради фахівців. Після голосування було прийнято рішення продовжити дистанційне навчання, а у п’ятницю, 13 листопада, після вивчення всіх показників захворюваності протягом тижня, провести ще одне засідання комісії. Тоді і буде вирішено, яким буде навчання очним чи дистанційним.

А поки інформації взяті до відома та вирішено керуватись протоколом №33 регіональної комісії та раніше прийнятими рішеннями міської влади.

Альбом: Школярі 5-11класів залишаються на дистанційному навчанні
Дата публікації: 15:42 09.11.2020
Нові та оновлені сторінки
Зміни до паспорту 1216017 "Інша діяльність пов язана з експлуатацією об єктів житлово-комунального г   10.06.2021