Відкриття мініпроєкту «Друга громадська вбиральня»

Сьогодні, 25 листопада, відбулось відкриття мініпроєкту, який став одним з переможців традиційного щорічного обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

Захід проходив в ПК «Хімік», де і було облаштовано другу громадську вбиральню.  Чому було обрано саме цю локацію? Тому що Палац культури організовує численні  різноманітні культурно-масові заходи, які відвідують велика кількість людей. Тому саме тут було реалізовано мініпроєкт «Друга громадська вбиральня», автором якого стала громадська організація «Потенціал».

Згідно проєкту в приміщенні було проведено монтажно-будівельні роботи та його облаштування. Вбиральню  відремонтували та адаптували під людей з обмеженими можливостями, матусь з малими дітками. Завдяки реалізації даного мініпроєкту також створено комфортні умови для працівників, вихованців профільних гуртків та відвідувачів культурного закладу.

Загальна вартість проєкту  склала  295,48 тис.грн., обласний бюджет – 147,74 тис.грн.;  місцевий бюджет -  132.966 тис.грн.; кошти благодійної організації «Потенціал» – 14,774 тис.грн.

Відкрив  проєкт міський голова Микола Бакшеєв: «Сьогодні ми відкриваємо цей проєкт в рамках конкурсу «Разом в майбутнє». Це друга громадська вбиральня. Попередню ми виконали позаминулого року. Проєкт виконано з урахуванням норм інклюзії. Ми додали місць ще більш доступних для  людей з обмеженими фізичними можливостями.  Це вже одинадцятий туалет, який ми ремонтуємо в місті. Сподіваюсь, що наша робота на цьому не завершується. І ми будемо додавати нашому місті комфорту. Організація «Потенціал» була заявником цього проєкту, який був відібраний для фінансування. Міський бюджет ще додатково виділив близько 150 тис.грн. для того, щоб завершити проєкт.  Не зважаючи на те, що туалет знаходиться в стінах палацу культури «Хімік», він буде мати окремий вхід з вулиці. І може бути використаний нашими громадянами як громадська вбиральня».   Микола Бакшеєв вручив конкурсанту –громадській організації «Потенціал» сертифікат про реалізацію проєкту.

Альбом: Відкриття мініпроєкту «Друга громадська вбиральня»
Дата публікації: 14:35 25.11.2020
Нові та оновлені сторінки
Проєкт рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради "Про затвердження Порядку списання ма   18.01.2021