Звіт КП «Жилсервіс»

Про виконану роботу з обслуговування житлового фонду та благоустрою міста за період з 18.12.2020 по 23.12.2020 року

1. Виконано роботи по заміні трубопроводів водовідведення – 9,60 м.п. за адресами: 1/2-28-;1/2-4-;  1/2-2-. ; 3-26-3п.
  2. Виконано роботи по заміні трубопроводів системи ВДГО-2,5 м.п. за адресами:4-19-3п.;4-2/3-1п.
  3. Виконано роботи по заміні трубопроводів водопостачання 11 м.п. за адресами: 1/2-25-; 3-23-2п., 4-7-3п., 6-25-.

Замінена запірна арматура -5 шт.

1. Виконано прочищення зливових та каналізаційних труб – 117 м.п.
  2. Виконано ремонт цегляної кладки і штукатурки стін після заміни каналізаційних труб за адресою: ½-28-;  ½-4-;  ½-50-.
  3. Виконали поточний ремонт покрівлі за адресою: 6-2-2п.
  4. Виконали ремонт лавки на автобусній зупинці 4 м-н.
  5. Проведено ремонт і скління вікон на сходовій клітці за адресами: ½-7-3п;  ½-51-5п.
  6. Утеплення підвальних вікон за адресами: 3-32-(II)
  7. Виконано роботи з ремонту комунального освітлення по заявкам мешканців: 1/2 м-н буд 2,9,20; 3 м-н буд. 28,29; 6 м-н. буд 10,12,15.

11. Виконується ППР систем електропостачання багатоповерхових будинків згідно   розроблених та затверджених графіків.

12. По зовнішньому освітленню вулиць виконано наступні роботи:

- зняття показань електролічильників в ЗТП-379- щоденно;

- проведено ревізію ЩУ вуличного освітлення по вулицям Спортивна, Гагаріна, Шевченка, Бугайченка, Соборна, Залізнична, Мира, 1 Травня.

13. Обрізка дерев по маршруту руху спецтехніки по вулицям Соборна, Бугайченко.

14. Прибирання та вивезення гілок після обрізки по вулицям Соборна, Бугайченка.

15. Посипання піщано-сольовою сумішшю по дорогах, тротуарах міста .

16. Ліквідація ожеледиці на тротуарах та доріжках міста, а також при виході на пішохідних переходах.

17. Прибирання автобусних зупинок (щоденно).

18. Прибирання сміттєвих урн по місту  і вивезення негабаритного сміття від контурних майданчиків і урн по місту.

19. Звільнення контейнерів роздільного збору побутових відходів від пластикової тари по місту.

Начальник ВТВ   А.П. Задорожна

Альбом: Звіт КП «Жилсервіс»
Дата публікації: 11:16 24.12.2020
Нові та оновлені сторінки