В наступному році у місті з\

У Первомайському відзначили авторів проєктів-переможців «Громадського бюджету – 2020-2021рр.».

Сьогодні, 28 грудня 2020 року, у Первомайській міській раді були відзначені автори проєктів, що отримали перемогу в Бюджеті участі 2020-2021рр. та будуть реалізовані у 2021 році.

У кабінеті міського голови Первомайської міської ради були підведені підсумки Бюджету участі 2020 року. Переможцям, що отримали найбільше підтримку містян, були вручені «Сертификат за перемогу в конкурсі Бюджет Участі 2020» та тематичні сувеніри від міської ради.

Переможцями цього року стали вчитель, пенсіонер, школяр, підприємець, голова молодіжної спілки та менеджер, що красномовно  вказує на те, що Бюджет Участі об'єднує всю громаду нашого міста.

Автори проєктів розказали про свої плани реалізації та поділились досвідом залучення громадськості до співпраці. Подякували Миколі Бакшеєву та його команді за можливість розвиватися у різних напрямках та за допомогою такого демократичного способу, реалізовувати ініціативи мешканців та гостей громади.

Міський голова Микола Бакшеєв: «Дякує всім за активну громадську позицію. У нас вже чималий досвід реалізації подібних проєктів і радий, що ви долучились до загальної команди людей, яким не байдуже майбутнє в Первомайській міській громаді. Впевнений, що всі проєкт будуть реалізовані та знайдуть своїх шанувальників серед мешканців. Вже наші земляки опанували цю практику «на відмінно», тому, у наступному році будемо долучати ще й інші партисипаторні практики.

Також вітаю всіх з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим і бажаю всім сили, здоров’я, наснаги та миру. Нехай в новому році будуть реалізовані всі проєкти і плани!».

Нагадаємо, що наприкінці жовтня – початку листопада у місті тривало голосування за проєкти конкурсу «Бюджет участі». Ті проєкти, які отримали найбільшу підтримку містян, будуть реалізовані вже наступного року.

Всього на голосування було винесено 21 проєкт.

Переможцями голосування стали:

• Новітнє освітлення частини Першого-Другого мікрорайону (автор Богдан Магась);
  • Тренувально –вигульний майданчик для собак (Денис Раздайбіда);
  • Сучасне освітлення саду-парку, встановлення вуличних ліхтарів на сонячних батареях (Олена Федотова);
  • Фігури для скейт парку (Данило Абалмасов);
  • Літературна альтанка (Олексій Шаповалов);
  • Модернізація освітнього простору та зони відпочинку на подвір’ї ліцею №6 (Олена Блохіна).

В загальноміському голосуванні за проєктні пропозиції бюджету участі, яке тривало з 20 жовтня по 06 листопада 2020 року, взяли участь 1141 мешканець міста, всього голосів – 2116. Це більше ніж в попередні роки.

Первомайці  скористалися  пунктом для голосування в ЦНАПі та голосували в електронному варіанті.

Голова Координаційної ради Антон Орєхов привітав  авторів-переможців. Вони змогли загітувати більшу кількість людей. Тепер їх  проєктні пропозиції будуть реалізовані за рахунок коштів Бюджету участі (Громадського бюджету) у 2021 році.

Більше про Бюджет участі на офіційному сайті Первомайської міської ради за посиланням: https://pervom-rada.gov.ua/info/page/4382 та на платформі Е-DEM за посиланням: https://budget.e-dem.ua/6311500000

Альбом: В наступному році у місті з'являться фігури для скейт парку, літературна альтанка, майданчик для вигулу собак та інші об'єкти, за які проголосували первомайці.
Переглядів: 2025
Дата публікації: 11:36 28.12.2020