Берегиня народних традицій

4 березня в музеї відбулося відкриття ювілейної виставки народного майстра української вишивки, члена Національної спілки майстрів народної творчості України Любові Бугар «Полотняні письмена».

Майстриня української традиційної вишивки народилася в родині, де зберігали і шанували народні традиції, звичаї та обряди. За фахом Любов Миколаївна - філолог, викладач української мови та літератури. 25 років пропрацювала вчителем в Первомайському ліцеї.

За покликанням – берегиня народних традицій та авторка близько 1000 вишитих творів, із них – 150 рушників. Любов Миколаївна вишиває весь вільний час. Творчий стаж понад 40 років.

В орнаментах, вишитих умілими руками майстрині, немає двох однакових візерунків. Візерунки Любов Миколаївна підбирає сама. Вишивка для неї - невід'ємна частина життя. Вона із задоволенням вчиться сама і вчить інших. У її творчому надбанні - серветки, рушники, тематичні картини і портрети, ікони, які протягом багатьох років виставляються в різних куточках світу.

Майстриню привітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна Харченко та начальник міського відділу культури і туризму Ольга Павлова. З привітаннями, віршами, музичними подарунками та квітами прийшли друзі Любові Миколаївни.

Міський краєзнавчий музей запрошує відвідати виставку «Полотняні письмена» до 18 квітня за адресою 3 м-н, буд. 35 (колишній дитсадок № 13).

за матеріалами https://www.facebook.com/groups/1290900134308437/permalink/2978801208851646/

Альбом: Берегиня народних традицій
Дата публікації: 13:56 05.03.2020