До уваги роботодавців!
До уваги роботодавців!

До уваги роботодавців!

На виконання доручення Прем’єр - міністра України про вжиття заходів щодо детінізації ринку праці у будівельній галузі з 2 березня стартує масштабна всеукраїнська кампанія, яка відбуватиметься у два етапи.

З  2 по 20 березня 2020 року  проходитимуть  інформаційні заходи під час яких суб’єктам господарювання буде проводитись роз’яснювальна робота про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, переваги задекларованої праці.

Також під час проведення інформаційної кампанії значна увага буде приділена питанням запобігання нещасним випадкам  на виробництві.

У разі виявлення випадків здійснення господарської діяльності  без державної реєстрації невідкладно будуть інформовані про це органи Державної податкової служби  та головне управління Держпраці у Харківській області.     Ще раз наголошуємо  всім роботодавцям  м. Первомайський  оформити трудові відносини  з усіма найманими працівниками відповідно до чинного законодавства для уникнення фінансових штрафів передбаченої ст. 265 КЗпПУ.

Юридичні та фізичні особи - підприємці , які використовують найману працю, несуть фінансову відповідальність. Використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин є порушенням чинного законодавства про працю.

Легалізація трудових відносин знаходиться на постійному контролі у виконавчому комітеті Первомайської міської ради.

Відділ споживчого ринку за додержанням законодавства про працю

Переглядів: 468
Дата публікації: 14:25 05.03.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>