Депутати міської ради зібрались на чергову сесію

27 січня відбулась 5 сесія 8 скликання

Міський голова відзвітував про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Первомайської міської ради,  а перший заступник Антон Орєхов про виконання Програми економічного і соціального розвитку за 2020 рік та про виконання Комплексної програми з енергозбереження в місті.

Антон Орєхов підсумував результати  дії програми щоденного енергомоніторингу ІСЕ. Вона дозволяє бюджетним установам та комунальним підприємствам щоденно слідкувати за витратами енергоресурсів та вчасно реагувати на відхилення від норм споживання енергоресурсів. Економія теплової енергії в порівнянні з базовим рівнем споживання склала  в 2020 р.-25,8% . Економія електричної енергії -  35,525 % .

В 2020 році проведено повні енергоаудити трьох будівель міста:  палацу культури «Хімік»» та двох корпусів Первомайської ЦРЛ (головний корпус №1 – терапевтичний та головний корпус №2 – хірургічний). Запропоновано по три пакети заходів з енергоефективності з економічним обгрунтуванням.

За кредитні та грантові кошти корпорації НЕФКО та співфінансування з місцевого бюджету впроваджено комплекс заходів з енергозбереження в    дошкільному закладі №14 "Барвінок" та ліцеї №3 «Успіх».

З метою поліпшення умов надання первинної медичної допомоги  заплановано термомодернізацію будівлі центру первинної медико-санітарної допомоги. Там будуть замінені вікна та двері, утеплено фасад будівлі та капітально відремонтована покрівля з утепленням.

Депутати внесли зміни до місцевого бюджету Первомайської міської територіальної громади, затвердили план роботи   міської  ради 8 скликання  на 2021 рік та її Регламент.

На початку календарного року, як і звичайно, були заслухані звіти про хід виконання різних програм та затверджено нові програми.

На сесії затвердили  Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг в м.Первомайський», який доповнили послугами: допомога особі, які доглядає за хворою дитиною та тимчасова державна допомого непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату. Також затвердити Перелік адміністративних послуг, які надаються на віддалених робочих місцях Центру надання адміністративних послуг в м. Первомайський у селах Грушине та Ржавчик.

Депутати продовжили наводити лад  у майнових питаннях. Були прийняті рішення про передачу майна реформованої Грушинської  та Ржавчицької сільських рад на баланс бюджетних установ та комунальних підприємств міста, а також  надано згоду на безоплатне прийняття із комунальної власності Лозівської районної ради до комунальної власності територіальної громади міста.

Було розглянуто блок земельних питань, які стосувались затвердження документації із землеустрою, передачі земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства у власність громадянам.

Депутати міської ради відреагували на акцію протесту, яку провели первомайці 15 січня, з вимогою зниження цін на електроенергію, природний газ, інших житлово-комунальних тарифів.

Первомайська рада, як орган місцевого самоврядування, що представляє інтереси всіх мешканців Первомайської міської територіальної громади також висловила категоричний протест зростанню у 2021 році ціни на природний газ, електроенергію, підвищення тарифів за розподіл (доставку) природного газу.

Було прийнято звернення до всіх гілок влади із закликом вплинути на ситуацію та захистити громадян України від негативного впливу зростання цін.

Альбом: Депутати міської ради зібрались на чергову сесію
Дата публікації: 17:02 27.01.2021