У ці хвилини Первомайський міський голова Микола Бакшеєв бере участь у конференції «Децентралізація в умовах трансформації системи охорони здоров'я»
У ці хвилини Первомайський міський голова Микола Бакшеєв бере участь у конференції  «Децентралізація в умовах трансформації системи охорони здоров\

Сьогодні міський голова Микола Бакшеєв виступає одним зі спікерів медичної конференції, що проходить у ці хвилину у ХНУ ім.В.Н. Каразіна, м.Харків.

Разом з міським головою відстоювати інтереси функціонування лікарні поїхав головний лікар КНП «Первомайська ЦРЛ» Іван Панарін.

За словами Миколи Бакшеєва, на даний час основним завданням міської громади залишається стабільне функціонування лікарні з наданням усіх медичних послуг, які потребують жителі громади. Учасники конференції планують озвучити усі гострі питання,які виникли у процесі реформування медичної галузі на місцях та щиро сподіваються на підтримку їх пропозицій щодо вирішення проблем з боку вищих органів влади.

Довідково: захід проходить сьогодні, 28 січня 2021р., у стінах Харківського Національного університету ім..В.Н. Каразіна за ініціативи Північного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України. На конференції «Децентралізація в умовах трансформації системи охорони здоров'я», планується присутність голови НСЗУ пана Андрія Віленського, керівників департаментів, відповідальних за контрактування-2021, голів органів місцевого самоврядування та керівників закладів охорони здоров’я.

Альбом: У ці хвилини Первомайський міський голова Микола Бакшеєв бере участь у конференції  «Децентралізація в умовах трансформації системи охорони здоров'я»
Дата публікації: 11:59 28.01.2021
Нові та оновлені сторінки
Соціально-економічний паспорт Первомайської міської територіальної громади за 2021 рік   01.07.2022