У місті пройшов другий мітинг за зниження комунальних тарифів

Сьогодні, 28 січня 2021 року, первомайці прийшли до стін міської ради на другий мітинг проти підвищення комунальних тарифів.

До мітингувальників вийшов перший заступник міського голови Антон Орєхов та висловив активну позицію влади на підтримку зниження тарифів на енергопостачання.

Як вже повідомлялось раніше, міський голова Микола Бакшеєв у цей час відстоював інтереси з подальшого функціонування лікарні на медичній конференції, що відбувалась у стінах ХНУ ім.В.Н. Каразіна у м.Харків.

Не зважаючи на неможливість особисто підтримати людей, його позиція залишається незмінною.

Микола Бакшеєв: «Підтримую вимоги жителів. Виступаю, разом з ними за зниження тарифів на енерго- та газопостачання. Тарифи на водо- та теплопостачання, які були затверджені рішенням виконавчого комітету, по своїй суті, на 70% залежать від ціни на енергоресурси. Вимоги щодо зниження ціни на водо- і  теплопостачання, без попереднього зниження тарифів на енерго- та газопостачання є популістськими, що  призведе до нестабільної роботи підприємств комунальної сфери міської територіальної громади і, як результат, до руйнування систем життєзабезпечення міста і громади в цілому».

Альбом: У місті пройшов другий мітинг за зниження комунальних тарифів
Дата публікації: 15:22 28.01.2021