Звіт відділу культури і туризму
Звіт відділу культури і туризму

Звіт відділу культури і туризму

Про проведену роботу в період з 01.02.2021 по 05.02.2021

За звітний період  комунальним закладом «ПМПК «Хімік»» була проведена наступна робота:

- проводяться ремонтні роботи у кабінеті №4, майбутній студії вокального колективу «Million voices»,

- наразі тривають роботи з оздоблення стелі і стін, монтаж світильників тощо.

Працівниками ПК  ведеться підготовча робота щодо реалізації заходів.  запланованих на лютий 2021 року: День закоханих, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, День пам’яті Героїв Небесної сотні, підтвердження звання «народний» театрального колективу «Сучасник» та інтерактивне шоу «Крижана королева».

         В музичному відділенні та художньому відділі КПСМНЗ  «Первомайська дитяча школа мистецтв» заняття з 25.01.2021 проводяться офлайн з дотриманням карантинних вимог. Продовжується поточний ремонт коридору по укладці керамогранітної плитки в музичному відділенні. Викладачі фортепіанного відділу з 01.02.2021 року по 05.02.2021 року проходять курси підвищення кваліфікації онлайн за допомогою платформи Google.Meet.

Змістовно та насичено пройшов минулий тиждень в бібліотеках Первомайської міської бібліотечної системи.

Проведена акція до Всесвітнього дня читання вголос. Акція, покликана популяризувати читання серед дітей та дорослих. Цьогоріч, напередодні відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки, учні та дорослі читали вголос твори великої українки. У бібліотеках оформлені викладки матеріалів, які висвітлюють користь читання та книг.

Оновлено книжкову виставку «Бібліотекар радить - читач обирає». Оформлено виставку «Бібліотека з присмаком таємниці».

Згідно з планом роботи на сторінках закладів в соціальних мережах висвітлений матеріал до пам’ятних літературних дат місяця. Змонтовано та опубліковано ряд відеороликів, присвячених рекламі книги і читання та презентація нової книги  Андрія Парамонова «История города Первомайский».

Працівниками Первомайського краєзнавчого музею проводиться робота щодо підготовки заходів  до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Ржавчицьким сільським будинком культури за період з 02.02.- 05.02.2021 року виконано певну роботу: прибирання приміщень, підібрано репертуар до концерту 8 березня, проведено репетиції з учасниками художньої самодіяльності.

 

Начальник відділу культури і туризму                Ольга ПАВЛОВА

Альбом: Звіт відділу культури і туризму
Альбом: Звіт відділу культури і туризму
Альбом: Звіт відділу культури і туризму
Альбом: Звіт відділу культури і туризму
Альбом: Звіт відділу культури і туризму
Альбом: Звіт відділу культури і туризму
Альбом: Звіт відділу культури і туризму
Альбом: Звіт відділу культури і туризму
Альбом: Звіт відділу культури і туризму
Переглядів: 326
Дата публікації: 13:39 05.02.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>