Звіт відділу культури і туризму

Про проведену роботу в період з 01.02.2021 по 05.02.2021

За звітний період  комунальним закладом «ПМПК «Хімік»» була проведена наступна робота:

- проводяться ремонтні роботи у кабінеті №4, майбутній студії вокального колективу «Million voices»,

- наразі тривають роботи з оздоблення стелі і стін, монтаж світильників тощо.

Працівниками ПК  ведеться підготовча робота щодо реалізації заходів.  запланованих на лютий 2021 року: День закоханих, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, День пам’яті Героїв Небесної сотні, підтвердження звання «народний» театрального колективу «Сучасник» та інтерактивне шоу «Крижана королева».

В музичному відділенні та художньому відділі КПСМНЗ  «Первомайська дитяча школа мистецтв» заняття з 25.01.2021 проводяться офлайн з дотриманням карантинних вимог. Продовжується поточний ремонт коридору по укладці керамогранітної плитки в музичному відділенні. Викладачі фортепіанного відділу з 01.02.2021 року по 05.02.2021 року проходять курси підвищення кваліфікації онлайн за допомогою платформи Google.Meet.

Змістовно та насичено пройшов минулий тиждень в бібліотеках Первомайської міської бібліотечної системи.

Проведена акція до Всесвітнього дня читання вголос. Акція, покликана популяризувати читання серед дітей та дорослих. Цьогоріч, напередодні відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки, учні та дорослі читали вголос твори великої українки. У бібліотеках оформлені викладки матеріалів, які висвітлюють користь читання та книг.

Оновлено книжкову виставку «Бібліотекар радить - читач обирає». Оформлено виставку «Бібліотека з присмаком таємниці».

Згідно з планом роботи на сторінках закладів в соціальних мережах висвітлений матеріал до пам’ятних літературних дат місяця. Змонтовано та опубліковано ряд відеороликів, присвячених рекламі книги і читання та презентація нової книги  Андрія Парамонова «История города Первомайский».

Працівниками Первомайського краєзнавчого музею проводиться робота щодо підготовки заходів  до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Ржавчицьким сільським будинком культури за період з 02.02.- 05.02.2021 року виконано певну роботу: прибирання приміщень, підібрано репертуар до концерту 8 березня, проведено репетиції з учасниками художньої самодіяльності.

Начальник відділу культури і туризму                Ольга ПАВЛОВА

Альбом: Звіт відділу культури і туризму
Дата публікації: 13:39 05.02.2021
Нові та оновлені сторінки