Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

22 лютого 2021 року члени виконавчого комітету розглянули 31 питання, винесені на порядок денний засідання. Головував на засіданні міський голова Микола Бакшеєв

Першочергово були заслухані питання про  виконання місцевого бюджету міста Первомайський, виконання місцевого бюджету  Грушинської сільської  ради та  виконання місцевого бюджету  Ржавчицької сільської ради  за 2020 рік.

Члени виконкому схвалили  ці звіти та вирішили надати їх на розгляд та затвердження міській раді.

Далі були заслухані питання про стан виконавської дисципліни у роботі з документами  у виконавчому комітету Первомайської міської ради за 2020 рік та про стан розгляду звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Первомайської міської ради за минулий рік.

За 2020 рік до виконавчого комітету Первомайської міської ради надійшло  498 звернень громадян, що на 48,9 % менше ніж за аналогічний період 2019 року. Зменшення кількості звернень громадян зумовлено запровадженням обмежувальних заходів, пов’язаних з запобіганням поширенню коронавірусу COVID-19 на території міста Первомайський.  Як і раніше, серед авторів листів значну частину становлять люди похилого віку. За вказаний період надійшло 65 колективних, 7 анонімних звернень громадян.

У зверненнях було порушено різні питання, з них:

- комунального господарства -52,81% (встановлення на безкоштовній основі газового лічильника в квартирі, від’єднання від центрального теплопостачання в багатоквартирних будинках, ремонт покрівель, відновлення роботи ліфтів та інші);

- питання земельних відносин -2,01 % (виділення, встановлення меж земельних ділянок);

- житлові питання – 12,05 % (виділення житла, поліпшення житлових умов)

- інші -21,49 %, серед яких є скарги на приватних підприємців у сфері торгівлі та надання побутових послуг.

На засіданні  заслухали також звіт спостережної комісії виконавчого комітету Первомайської міської ради та схвалили проєкт Програми  висвітлення діяльності Первомайської міської ради,  її виконавчих органів на 2021 рік.

Далі затвердили протокол засідання громадської комісії з житлових питань та надали житло громадянам, які стояли в черзі на його отримання.

З метою посилення контролю за використанням земель було прийнято рішення про створення комісії по визначенню та відшкодуванню Первомайській міській раді збитків, заподіяних внаслідок невикористання, самовільного зайняття та використання  земельних ділянок з порушенням законодавства про плату за землю.

До складу комісії увійшли представники міської влади, ревізори-інспектори Лозівського відділу податків і зборів з юридичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування юридичних осіб Головного управління ДПС у Харківській області, заступник начальника відділення поліції №1  Лозівського РВП ГУНП  України  в  Харківській  області   та депутат міської ради.

За заявою мешканки було створено комісію щодо визначення стану зелених насаджень, які потребують негайного видалення з метою ліквідації загрози життю, здоров’ю громадян та їх майну в 1-2 мікрорайоні біля будинку №56. Старости сіл також  повідомили, що на території їх населених пунктів є аварійні дерева, які потребують видалення. Микола Бакшеєв відреагував на це зауваження та відповів, що обов’язково потрібно підключати відповідні служби та вирішувати питання відповідно до діючого законодавства.

Також на засіданні було  призначено громадського інспектора з благоустрою. За ним було закріплено територію в міському парку. Рішення було прийнято з метою здійснення санітарного очищення та благоустрою території, підтримання її в належному санітарному стані. Міський голова прокоментував це рішення: «Ми всі хочемо жити в охайному та чистому місті, тому дуже добре, що з’являються люди, які за власною ініціативою, на громадських засадах, будуть нам допомагати наводити лад у нашій громаді».

Крім цього були розглянуті питання з захисту прав дітей та в завершенні повідомлено про розпорядження міського голови з основної діяльності, видані за період між черговими засіданнями виконкому.

Альбом: Відбулось чергове засідання виконавчого комітету
Дата публікації: 15:17 22.02.2021
Нові та оновлені сторінки
Зміни до паспорту 1216017 "Інша діяльність пов язана з експлуатацією об єктів житлово-комунального г   10.06.2021