Увага! Куріння у громадських місцях заборонено!
Увага! Куріння у громадських місцях заборонено!

Увага! Куріння у громадських місцях заборонено!

У зв’язку з приходом весни, нагадуємо громадянам про те, в яких місцях заборонено палити та яка відповідальність очікує за тютюнопаління в заборонених місцях.

Шановні жителі громади!

Нагадуємо вам про те, що ще з 27 грудня 2016 року на території Первомайської міської ради діє розпорядження міського голови «Про заходи щодо впорядкування тютюнопаління в громадських місцях в м.Первомайський Харківської області» «409-24/7, яким закріплені вільні від тютюнопаління місця, в яких заборонено законодавством вживати тютюнові вироби.

 • дитячі майданчики прилегла до них територія;
 • на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів та 50-метрова зона навколо них;
 • на території ЖД вокзалу та на території автовокзалу;
 • ліфти,
 • будинкові сходи та під’їзди багатоповерхових житлових будинків, гуртожитки; 
 • церкви та 50-метрова зона навколо них;
 • заклади освіти та прилегла до них територія; 
 • охорони здоров’я та прилегла до них територія;
 • культури, фізичної культури та спорту різних форм власності закриті та відкриті спортивні споруди;
 • офісні приміщення підприємств, установ, організацій, суб’єктів підприємницької діяльності, що користуються найманою робочою силою;
 • заклади торгівлі закритого та відкритого типів (у тому числі, торгові ряди, кіоски, ринки, ярмарки,  магазини);
 • органи державної влади та місцевого самоврядування.

 

 Яка відповідальність передбачена законом за куріння в з заборонених місцях?  


За куріння в громадських місцях передбачений штраф. Кодекс України про адміністративні правопорушення, а саме у статті 175-1 зазначено, що уперше можна відбутись попередженням або штрафом, від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 грн. до 170 грн.). У випадку вчинення правопорушення вдруге протягом року штраф вже зросте і складатиме від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 170 грн. до 340 грн.).

Радимо всім ознайомитись із існуючими обмеженнями, для того, щоб уникнути багатьох прикрих та неприємних ситуацій. Поважайте закон та утримуйтесь від можливих порушень! Доєднайтесь до акції «НІ!КУРІННЮ У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ!». 

 Тому нагадуємо:

Шановні жителі та гості громади, бережіть себе та оточуючих Вас людей від шкоди тютюнопаління!

 

Переглядів: 613
Дата публікації: 16:03 02.03.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>