Відбулось покладання квітів до Дня пам’яті Копцова Василя Олексійовича

Сьогодні, 3 березня 2021 року, було проведено покладання квітів до Дня пам’яті визволителя Первомайщини від нацистських загарбників – Героя Радянського Союзу, гвардії генерал-майора танкових військ Копцова Василя Олексійовича.

На покладанні квітів були присутні: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна Харченко, начальник відділу культури і туризму виконавчого комітету міської ради Ольга Павлова, голова міської ветеранської організації Євдокимова Надія Василівна, Августинопольська Тетяна Федорівна  – почесний громадянин міста Первомайський, колишній директор Первомайського краєзнавчого музею.

Августинопольська Тетяна Федорівна розповіла про обставини загибелі Василя Копцова 3 березня 1943 року в ході Харківської оборонної операції та про історію відкриття пам’ятного знаку (бюсту) визволителю.

Детальніше про Копцова Василя Олексійовича за посиланням: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BF%D1%86%D0%BE%D0%B2_%D0%92%D0%B0%D1%81%D0%B8%D0%BB%D1%8C_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D1%96%D0%B9%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 та  у відео:

Альбом: Відбулось покладання квітів до Дня пам’яті Копцова Василя Олексійовича
Дата публікації: 10:18 03.03.2021

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика