Сьогодні, 4 березня 2021 року, міський голова Микола Бакшеєв взяв участь у позачерговій ІIІ сесії обласної ради VІІІ скликання.

Серед питань порядку денного найактивніше розглядається питання розвитку медичної галузі регіону та допомога працівникам медичної галузі в умовах захворюваності на SARS-CoV-2. Також на розгляд сесії винесені наступні питання: Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету Харківської області за 2020 рік.; Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1129-VII (зі змінами); Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 15 жовтня 2020 року № 1338-VII та ін..

Детальніше про порядок денний за посиланням: http://http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/25928-deputati-oblasnoji-radi-provedut-pozachergovu-sesiyu-4-bereznya

Альбом: Міський голова Микола Бакшеєв взяв участь у позачерговій сесії Харківської обласної ради.
Дата публікації: 11:04 04.03.2021

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика