Цього тижня відбулась робоча зустріч представників міської ради, підрядної організації, технічного та авторського нагляду з питання відновлення пошкоджень на асфальтному покритті головного перехрестя міста.

Учасники заходу проаналізували стань пошкоджень та досягли домовленостей до узгодження спільних дій  щодо їх усунення. За результатами виїзної наради було складено протокол щодо ремонту пошкодженої ділянки з круговим рухом автотранспорту на перехресті по проспекту 40 років Перемоги - вулиця Харківська.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що міський голова доручив організувати відновлювальні ремонтні роботи ділянки перехрестя з круговим рухом.

Альбом: Відбулась робоча зустріч щодо вивчення технічного стану пошкодженої ділянки дорожнього покриття.
Дата публікації: 14:26 04.03.2021

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю