Інвалідні візки, милиці, ходунки: про вкрай необхідні подарунки від GIZ, які отримали мешканці територіального центру.

У рамках проєкту GIZ «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України» пункт прокату, що діє при територіальному центрі, поповнився новими технічними засобами реабілітації.

Весняний день 3 березня радував мешканців Територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Первомайської міської ради не лише по-весняному сонячною погодою, а і подарунками. У залі зібрались керівництво міста та мешканці соціального закладу з приємної нагоди - поповнення пункту прокату закладу новими засобами реабілітації.

Розпочав захід Микола Бакшеєв зі святкового моменту -   привітав  з сімидесятиріччям Тамару Анатоліївну Бутенко, мешканку територіального центру. Вона працювала більше двадцяти років в тепличному комплексі колишнього ДП «Хімпром». До вітань долучився директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Первомайської міської ради та побажав довгоріччя і добробуту.

Микола Бакшеєв: «Основна подія, котра зібрала мешканців територіального центру та керівництво міської ради є дуже позитивною. Особливо для тих мешканців закладу та жителів усієї територіальної громади, що користуються засобами реабілітації і потребують особливої уваги. Це не перша і, сподіваємось, не остання результативна співпраця з німецькою неурядовою організацією GIZ. Плануємо достатньо серйозно працювати надалі в освітній галузі, галузі медицини, і культури. Сподіваємось, що за таким «гуманітарним етапом» в подальшому буде «інфраструктурний», в якому ми зможемо змінити зовнішній вигляд нашої громади. Адже сьогодні Німеччина інвестує великі кошти на підтримку Україні і наше місто працює для того, щоб виправдати довіру іноземних партнерів. Досі це у нас гарно виходило. Щиро дякуємо нашим партнерам та працюємо і надалі!»

В рамках нового соціального проєкту  GIZ  «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України», пункт прокату було забезпечено технічними  засобами реабілітації на суму 246 тис 50 грн.

Було отримано:

-  10 інвалідних візків (5 кімнатних та 5 універсальних);
 - 5 стільців для ванни з спинкою;
- 5 стільців для ванни,
- 20 шт. стілець –туалет;
-  40 шт. милиці підпахові;
- 50 шт. тростина регульована;
- 50 шт. ходунки;
а також 5 протипролежневих матраців.

Василь Сипко – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) розповів про те, що заклад, під його керівництвом минулого року надав послуги з прокату реабілітаційного обладнання 173 особам. Також він подякував міському голові за постійну підтримку соціального закладу.

Міський голова навзаєм подякував Василю Сипку за плідну роботу та позитивну зміну в соціальному закладі, що він очолює. Підкреслив, що і надалі він буде виражати повну підтримку і довіру, як керівнику, так і самому соціальному закладу міста.

Наприкінці заходу Ніна Харченко -  заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, підкреслила, що послуги з забезпечення засобами реабілітації надаються безкоштовно. За ними можуть звернутися всі жителі Первомайської міської територіальної громади, що мають медичні показання та потребують такої послуги. Нові засоби почнуть видавати вже з цього місяця. Скористатися послугами з прокату ТЗР може кожен житель громади, який за висновком лікарсько-консультативної комісії потребує отримання конкретного засобу реабілітації. До довідки ЛКК також додаються ксерокопії паспорту та реєстраційного номера облікової картки платника податків, заява та укладається договір.

Також, користуючись нагодою, вона привітала всіх жінок, що працюють та мешкають у закладі, з прийдешнім Жіночим святом 8 березня. Побажала здоров’я, щастя, жіночої мудрості та уваги оточуючих.

Нагадуємо, що послуги з прокату технічних засобів реабілітації надаються БЕЗКОШТОВНО. Телефон для довідок – 3-31-49.

Альбом: Інвалідні візки, милиці, ходунки: про вкрай необхідні подарунки від  GIZ, які отримали мешканці територіального центру.
Дата публікації: 09:37 05.03.2021
Нові та оновлені сторінки
Наказ від 30.04.2021 №98 Про проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Первомайс   05.05.2021
ПРИМІРНИЙ ПЕРЕЛІК питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти   05.05.2021