Увага! Шукаємо молодих лідерів віком від 14 до 35 років з Первомайської міської територіальної громади для вступу до складу молодіжної ради!
Увага! Шукаємо молодих лідерів віком від 14 до 35 років з Первомайської міської територіальної громади для вступу до складу молодіжної ради!

Увага! Шукаємо молодих лідерів віком від 14 до 35 років з Первомайської міської територіальної громади для вступу до складу молодіжної ради!

Що необхідно для вступу до складу молодіжної ради

23 лютого 2021 року  на черговій сесії Первомайської міської ради 8 скликання було затверджено Положення про молодіжну раду при Первомайській міській раді та прийнято рішення № 123-6/8  про її утворення.

Ініціативною групою було підготовлено необхідний пакет документів які необхідно заповнити, якщо ви бажаєте подати свою кандидатуру до складу молодіжної ради. Крім цього було розроблено порядок проведення рейтингового голосування та визначені дати його проведення.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, що прописані в Первомайській міський громаді або були прописані та наразі є студентами, кандидатури яких подані шляхом самовисунення або делеговані інститутами громадянського суспільства, які представлені:

- молодіжними громадськими об’єднаннями та/або відокремленими підрозділами громадських об’єднань;

- підприємствами, установами, організаціями, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та провадять діяльність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці (за згодою);

- закладами освіти, кандидатури яких подаються шкільним, учнівським або студентським самоврядуванням (за згодою);

Для подання своєї кандидатури до складу молодіжної ради та участі в рейтинговому голосуванні до ініціативної групи потрібно подати такі документи: заяву, копію паспорту, біографічну довідку, мотиваційний лист та рішення про делегування, якщо кандидат висувається інститутом громадянського суспільства. Період подання пакету документів триватиме з 5 по 21 березня.

З 22 по 28 березня буде тривати технічна перевірка поданих документів. Після чого з 29 березня по 4 квітня буде оголошено перелік кандидатів до складу молодіжної ради та порядок проведення голосування, яке триватиме 3 5 по 11 квітня.

Повний пакет документів можна подати в ЦНАП (будинок міської ради) або в молодіжний центр «ХАБ [КОМОРА]» (старий громадський центр). Якщо  виникнуть запитання, телефонуйте або пишіть в telegram за номером +380990835603 (Олексій).

Ми чекаємо саме на ТЕБЕ!

Переглядів: 729
Дата публікації: 15:08 05.03.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>