День чистоти м.Первомайський
   День чистоти м.Первомайський

День чистоти м.Первомайський

Якщо ти робиш щось корисне для свого міста, то ти дбаєш, в першу чергу, про себе і своїх рідних, про своє здоров'я і майбутнє життя в місті, домі і під’їзді.

З міського бюджету за ініціативою міського голови Миколи Бакшеєва при підтримці депутатів міської ради вперше будуть виділені кошти на матеріали для проведення заходу з благоустрою нашого міста.

Просимо всіх первомайців і наших гостей взяти участь в Дні чистоти міста Первомайський, який відбудеться в суботу, 11 квітня.

Будинковим, вуличним комітетам чи ініціативним групам до 10 квітня необхідно повідомити про наміри щодо участі в проведенні Дня чистоти міста Первомайський за тел.0964034300 (Тетяна Олександрівна). Вам буде  виділено фарбу, вапно, щітки для фарбування вхідних дверей в під’їздах, огорожі, квітників та щітки для роботи з вапном.

Шановні земляки! Не будемо байдужими! Зробимо наше місто чистим та красивим!

 

Переглядів: 960
Дата публікації: 14:04 12.03.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік прийомуІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міськради Харківської областіПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>