Вже близько двох з половиною років тому у місті було реалізовано проєкт «Майбутнє створюється зараз» в рамках Гранту, що надається Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України за підтримки Світового банку. Загальна вартість - понад 4 млн.грн.

Міський голова Микола Бакшеєв: «Ми зарекомендували себе, як надійний партнер, тому кошти, які залишились від проєкту були спрямовані на придбання Відеоендоскопічної системи з відеогастроскопом. Це бронхофіброгастроскопія та колоноскопія.  Особливістю цієї комплектації також є наявність автоматичної мийки, яка в автоматичному режимі дозволяє виконувати обробку, стерилізацію інструментів, що використовуються під час ендоскопічних досліджень.  Це обладнання допоможе КНП «Первомайська центральна районна лікарня» укласти додатковий пакет з НЦЗУ та отримати додаткові кошти на лікарню. Лікарня виконує близько 1,5 тис. таких досліджень на рік, але ковідна пневмонія наразі вводить свої корективи. Але ми дивимось на перспективу і це обладнання точно буде в нагоді в діагностичному напрямку при встановленні діагнозу пацієнтам лікарні.».

Ендоскопічний кабінет №12 знаходиться на першому поверсі хірургічного корпусу у фізіотерапевтичному відділенні.  Прийом веде лікар-ендоскопіст Бондар Михайло Вікторович.

На прийом до лікаря пацієнт може потрапити після направлення від сімейного лікаря. Тому, шановні жителі міської територіальної громади та гості, за додатковою довідковою інформацією звертайтесь до сімейних лікарів, або до фізіотерапевтичного відділення Первомайської центральної районної лікарні.

Також додаткова інформація про відділення міститься в соціальних мережах за посиланнями:

Відеосюжет ТРК «Надія»: https://youtu.be/FH4I5MLFG4Q

Нагадаємо, раніше на Офіційному сайті Первомайської міської ради надавалась інформація, що у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України відмітили високий рівень надання реабілітаційних послуг у м.Первомайський учасникам бойових дій та внутрішньо переміщеним особам.

Альбом: Будьте здорові! Як нове медичне обладнання для Первомайської лікарні стане запорукою здорової громади!
Дата публікації: 10:25 09.03.2021
Нові та оновлені сторінки
Рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради Харкявської області № 205 від 23 листопада 2   08.02.2023
Рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради № 21 від 27 січня 2021 року " Про затверджен   08.02.2023