Фотомагія до свята жіночності.
Фотомагія  до свята жіночності.

Фотомагія до свята жіночності.

Переможниці у Фотоконкурсі до восьмого березня від міського голови Миколи Бакшеєва, отримали свої подарунки.

Жінки і фото пов’язані нерозривно. Мабуть, немає на світі жодної жінки, яка не любить фотографувати. Вони фотографують усе навкруги: кожну травинку, кожну рослинку, кожну посмішку рідних та, навіть, незнайомих людей. Але найчастіше за все вони полюбляють фотографувати найпрекрасніше, що є у цьому світі – дітей, онуків та себе! І ось під час фотозйомок дійсно стається якась магія. Не важливо, де знаходиться жінка - в кадрі чи з фотоапаратом, – вона розквітає і змінюється. Вона стає втіленням жіночності та краси.

Любі наші жінки, взявши до уваги те, що ви любите фото, а ми, чоловіки, – любимо моменти, коли ви щасливі, ми і провели фотоконкурс до найжіночнішого свята – 8 березня. І за результатами отримали найрізноманітніші, але чудові кадри від багатьох учасниць. Було обрано 5 фото, які отримали найбільшу кількість голосів. Переможницями стали: Маргарита Науменко, Марина Волкова, Ольга Кисла, Ірина Семененко (Полехіна), Галина Ужегова. 

Сьогодні, 10 березня 2021 року, у малій залі міської ради квіти та творчі подарунки їм вручив міський голова Микола Бакшеєв: «Дякуємо від імені всіх чоловіків за прекрасні фото. Впевнений, що найкращі кадри у вас ще попереду. Творчості вам, люби жінки, у повсякденному житті. Дякуємо, що ви прикрашаєте наш світ!».

Нагадаємо, фотоконкурс 1 березня  оголосив Первомайський міський голова до Міжнарочого жіночого дня  на свой офіційній сторінці у мережі Facebook. 

Альбом: Фотомагія  до свята жіночності.
Альбом: Фотомагія  до свята жіночності.
Альбом: Фотомагія  до свята жіночності.
Альбом: Фотомагія  до свята жіночності.
Альбом: Фотомагія  до свята жіночності.
Переглядів: 332
Дата публікації: 11:34 10.03.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
Перелік багатоквартирних будинків м. Первомайський, в яких не менше ніж половина квартир та нежитлов   21.07.2021
зміни до паспорту 12106017   14.07.2021
Кількість запитів за червень 2021 року   06.07.2021
Звіт "Про роботу спостережної комісії виконавчого комітету за 1 піврічча 2021 року"   05.07.2021
В місті започатковано щорічний косплей-фестиваль «PokemonFest»   30.06.2021
Новий рівень культури – поєднання класики та креативу   30.06.2021
П'ятий щорічний велотур фортецями Слобожанщини TourDeFort (10 фортець)! Анонс події   30.06.2021
ЗВІТ про базове відстеження проєкту рішення Первомайської міської ради «Про встановлення ставок та п   22.06.2021
Проєкт рішення Первомайської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нер   16.06.2021
ЗВІТ про базове відстеження проєкту рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради «Про зат   16.06.2021
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>