Ефективні кроки до вдалого працевлаштування
Ефективні кроки до вдалого працевлаштування

Ефективні кроки до вдалого працевлаштування

Тренінг на базі Первомайської міськрайонноїфілії Харківського обласного центру зайнятості

Пошук роботи – це активна, розумова, інформаційно – пошукова і комунікативна діяльністьз приводу підбору найбільш підходящого варіанту працевлаштування.

Саме активним формам та методам пошуку роботи був присвячений сьогоднішній тренінг на базі Первомайської міськрайонноїфілії Харківського обласного центру зайнятості.

Під час тренінгу розглядалися наступні питання:

  • Як побудувати власну стратегію пошуку роботи

  • Особливості опрацювання вакансій, що пропонуються мережею Інтернет,кадровими та рекрутинговими агенціями, безпосередньо роботодавцями.

  • Формували практичні навички написання резюме і ефективного його використання у пошуку роботи.

  • Презентація центрів професійно – технічної освіти ДСЗ, на базі яких здійснюється навчання.

Також, фахівець з профорієнтації, детально роз’яснила та продемонструвала , як шукати роботуон-лайн на Інтернет – ресурсі Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості», адже карантин –це не час зупиняти пошуки роботи, це нові можливості та новий досвід.

Переглядів: 369
Дата публікації: 16:13 11.03.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>