Депутати не зібрались на позачергову сесію
Депутати не зібрались на позачергову сесію

Депутати не зібрались на позачергову сесію

Сьогодні, 12 березня, було скликано позачергову сесію міської ради

На порядку денному було тільки одне питання, яке стосувалось скасування рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради від 19 грудня 2020року № 275 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що надається Первомайським комунальним підприємством «Тепломережі».

За це рішення  проголосувала більшість депутатів на минулому пленарному засіданні чергової сесії. Міський голова Микола Бакшеєв наклав вето на це рішення ради.

Тому сьогодні всі чекали на продовження. Але на позачергове засідання прийшло тільки четверо депутатів. Міський голова Микола Бакшеєв, зачекавши інших, повідомив, що ця сесія не може відбутись, тому що немає необхідної кількості депутатів.

Міський голова надав роз'яснення щодо ситауції, яка склалась  та пояснив, для того щоб подолати вето потрібно було в двотижневий термін провести позачергову сесію і двома третинами проголосувати за  подолання вето та признання чинним рішення минулої сесії. 

Слід зазначити, що з цього питання виконавець проєкту рішення (депутат В.Павленко ) нормативно та документально не обґрунтував незгоду з конкретними цифрами/складовими тарифу, контррозрахунок тарифів не надав.

Тому нагадаємо, що КП “Тепломережі” подавались здійснені розрахунки економічно обґрунтованих витрат на надання послуг з водопостачання та водовідведення.

У разі затвердження тарифів нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво орган, тобто міська рада, зобов’язана відшкодувати з місцевого бюджету різницю між затвердженим розміром тарифів та економічно обґрунтованими витратами на виробництво цих послуг.

Ці видатки на відшкодування втрат підприємства міська рада передбачає у місцевому бюджеті.

Затвердження тарифів нижчими від розміру економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво без відповідного відшкодування не допускається і може бути оскаржено в суді.

З урахуванням з`ясованих обставин, досліджених матеріалів, виконаних, передбачених законом дій, рішення щодо зміни тарифів комунальним підприємством «Тепломережі» прийняте на підставі, у спосіб та у межах повноважень передбачених Конституцією і законами України.

 

Переглядів: 601
Дата публікації: 19:23 12.03.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>