УВАГА!!! Важлива термінова інформація!!!
УВАГА!!!
Важлива термінова інформація!!!

УВАГА!!! Важлива термінова інформація!!!

КАРАНТИН!!!

Первомайська міська рада Харківської області інформує про те, що усі заклади дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти в м.Первомайський знаходяться на карантині з 13.03.2020 року по 03.04.2020 року включно!

Шановні батьки, у закладах дошкільної освіти чергові групи працювати не будуть. Звертаємось до вас з проханням дотримуватись вимог карантину та не залишати дітей без нагляду.

 

Переглядів: 1705
Дата публікації: 17:47 12.03.2020
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіАрхів розпоряджень міського головиПротоколиПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю
Первомайська міська рада Харківської області >>>