УВАГА!!!Важлива термінова інформація! З 18 березня 2021 року школи громади переведено на дистанційне навчання! Окрім учнів 1-4 класів!
УВАГА!!!Важлива термінова інформація!
З 18 березня 2021 року школи громади переведено на дистанційне навчання! Окрім учнів 1-4 класів!

УВАГА!!!Важлива термінова інформація! З 18 березня 2021 року школи громади переведено на дистанційне навчання! Окрім учнів 1-4 класів!

Відповідно до протоколу №7 від 17 березня 2021 року Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, вирішено:

Витяг з протоколу:

1.1. Забезпечити переведення на дистанційну форму навчання учнів закладів загальної середньої освіти, крім учнів початкових класів (1-4 класи), учнів (вихованців) спеціальних, санаторних, закладів спеціалізованої освіти обласного підпорядкування, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов'язкового щоденного контролю стану здоров'я учнів (вихованців).

1.2. Рекомендувати керівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти перейти на дистанційну форму навчання.

1.3. У разі виявлення учня (вихованця), хворого на COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  забезпечити переведення на дистанційну форму навчання усіх учнів (вихованців) класу (групи).

1.4. Заборонити відвідування закладів освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш ніж 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

 

Термін виконання:  18.03.2021

Термін дії: до відповідного рішення

 

Голова регіональної

комісії з питань ТЕБ та НС

Харківської області,

голова Харківської обласної

державної адміністрації                                                           Айна ТИМЧУК

 

Відповідальний секретар

регіональної комісії з питань

ТЕБ та НС Харківської області                                               Олександр ІЛЬЄНКО

Інформація обовязкова до виконання.

Протокол №7 від 17 березня 2021 року Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області додається:

Приєднані документи:

Протокол № 7
Переглядів: 1285
Дата публікації: 19:45 17.03.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>