УВАГА!!!Важлива термінова інформація! З 18 березня 2021 року школи громади переведено на дистанційне навчання! Окрім учнів 1-4 класів!
УВАГА!!!Важлива термінова інформація!

Відповідно до протоколу №7 від 17 березня 2021 року Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області, вирішено:

Витяг з протоколу:

1.1. Забезпечити переведення на дистанційну форму навчання учнів закладів загальної середньої освіти, крім учнів початкових класів (1-4 класи), учнів (вихованців) спеціальних, санаторних, закладів спеціалізованої освіти обласного підпорядкування, навчально-реабілітаційних центрів за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов'язкового щоденного контролю стану здоров'я учнів (вихованців).

1.2. Рекомендувати керівникам закладів професійної (професійно-технічної) освіти, фахової передвищої та вищої освіти перейти на дистанційну форму навчання.

1.3. У разі виявлення учня (вихованця), хворого на COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,  забезпечити переведення на дистанційну форму навчання усіх учнів (вихованців) класу (групи).

1.4. Заборонити відвідування закладів освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш ніж 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти.

Термін виконання:  18.03.2021

Термін дії: до відповідного рішення

Голова регіональної

комісії з питань ТЕБ та НС

Харківської області,

голова Харківської обласної

державної адміністрації                                                           Айна ТИМЧУК

Відповідальний секретар

регіональної комісії з питань

ТЕБ та НС Харківської області                                               Олександр ІЛЬЄНКО

Інформація обовязкова до виконання.

Протокол №7 від 17 березня 2021 року Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області додається:

Приєднані документи:

Дата публікації: 19:45 17.03.2021

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика