Вітаємо зі сторічним ювілеєм учасника війни, мешканку с.Високе - Басову Марію Миколаївну!
Вітаємо зі сторічним ювілеєм учасника війни, мешканку с.Високе -  Басову Марію Миколаївну!

Вітаємо зі сторічним ювілеєм учасника війни, мешканку с.Високе - Басову Марію Миколаївну!

Сто років для світу – маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. У нашій територіальній громаді такий ювілей – справжня подія!

18  березня, у весняний день, свій сторічний ювілей відзначає Басова Марія Миколаївна - Учасник війни. Роки радісні і тяжкі, святкові і буденні, насичені подіями та непередбачуваними змінами, але незважаючи на поважний вік,  ювілярка енергійна і своєю життєвою силою надихає оточуючих на нові трудові звершення.

З нагоди такого свята зі сторічним ювілеєм Басову Марію Миколаївну вітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Ніна ХАРЧЕНКО, староста сіл Грушине, Кашпурівка, Маслівка, Високе, Калинівка Олександр ГАВШИН,  голова міської ветеранської організації Надія ЄВДОКИМОВА.

Іменинниця, як справжня жінка, любить квіти та солодощі, які їй подарували у День народження гості. Також їй вручили приємні грошові і не грошові подарунки.

Приєднуємося до вітань усією громадою та бажаємо Марії Миколаївні міцного здоров’я, добробуту, щоденної уваги оточуючих, любові рідних і близьких та бадьорого, сповненого щастя довгоріччя!

 З повагою,

 Первомайська міська рада,

 Виконавчий комітет,

 Міський голова                                  Микола БАКШЕЄВ

Альбом: Вітаємо зі сторічним ювілеєм учасника війни, мешканку с.Високе -  Басову Марію Миколаївну!
Альбом: Вітаємо зі сторічним ювілеєм учасника війни, мешканку с.Високе -  Басову Марію Миколаївну!
Альбом: Вітаємо зі сторічним ювілеєм учасника війни, мешканку с.Високе -  Басову Марію Миколаївну!
Переглядів: 577
Дата публікації: 11:21 18.03.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>