Звіт відділу культури і туризму
Звіт відділу  культури і туризму

Звіт відділу культури і туризму

Про роботу за період з 15 -19.03.2021 року

* З 12 по 18 березня 2021 року  комунальним закладом «ПМПК «Хімік»» була проведена наступна робота:

- народний театр «Сучасник» отримав офіційне підтвердження високого звання «Народного аматорського колективу» за підсумками нещодавніх показів двох вистав – «Я не лялька!» та «Комедія положень»,

- також Народний театр «Сучасник» взяв участь у Всеукраїнському проєкті # костенкофлешмоб2021, присвяченому 91-му дню народження Ліни Костенко, наразі триває монтаж відеозаписів віршів видатної поетки у виконанні учасників театрального колективу,

- триває підготовка до відеопривітання комунальників міста з їх професійним святом.

* У музичному відділенні та художньому відділі КПСМНЗ “Первомайська дитяча школа мистецтв» заняття з 25.01.2021 проводяться офлайн з дотриманням карантинних вимог. На музичному відділенні проводяться академічні концерти.

Стартував прийом заявок на участь у зональному фестивалі інструментальної музики "Слобожанські джерела", який буде проходити дистанційно з 24.03.2021 по 31.03.2021 року.  Організатор фестивалю – Первомайська дитяча школа мистецтв.

У цьому фестивалі беруть участь учні мистецьких шкіл Лозівського зонального методичного об'єднання. Участь у фестивалі безкоштовна.  По закінченню фестивалю результати будуть оголошені на фейсбук сторінці Первомайської ДШМ (Первомайская ДШИ).

Станом на 18.03.2021 року подали на участь у зональному фестивалі інструментальної музики "Слобожанські джерела" 29 заявок.

Почався прийом заявок на участь у Відкритому Обласному конкурсі дитячого малюнку «Хліб у моїй уяві» у 2021 році. У конкурсі онлайн беруть участь учні художніх шкіл, художніх відділень (класів) шкіл естетичного виховання в 3 вікових категоріях.

Станом на 18.03.2021 року через електронну заявку проведено онлайн реєстрацію 67 робіт учасників з 10 шкіл м.Харкова та Харківської області.

Заявки приймаються до 28.03.2021 року.

За рахунок спонсорських коштів (батьків) придбано шафу для паперів в художній відділ. За рахунок спонсорських коштів (батьків) придбано та встановлено 1 алюмінієве вікно в каб. №20.  В кабінет  №20 придбано та встановлено металопластикове вікно за спецрахунок.

* В Грушинській бібліотеці протягом тижня проведені заходи: "Традиції нашого народу: Колодій (Масниці)" з використанням інтерактивної виставки. Оформлене бібліотечне вікно "Весна іде", виставка книг та матеріалів до 91-ї річниці з Дня народження Ліни Костенко: "Поетичний світ Ліни Костенко". Привітали з 100-річним ювілеєм Марію Миколаївну Басову, жительку села Високий.            * В Ржавчицькій бібліотеці проведено додаткове освітлення, замінено 5 електророзеток. Велась поточна робота з читачами та фондом.  До Шевченківських днів оформлено книжкову виставку "Геній правди і добра", перегляд літератури "Шевченко для людей-вічний Прометей".

Протягом тижня в бібліотеці для дітей проходив бібліотечний урок "Самостійний вибір книг в бібліотеці". Працювали над створенням відеоролика нових надходжень від українського інституту книги "Дракони з крилами і без".

* Первомайський краєзнавчий музей готувався до участі в Обласному молодіжному конкурсі на кращу екскурсію «Відкриваймо Харківщину», який проводиться за ініціативи ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» в партнерстві з КУ "Харківський обласний центр молоді" та закладів вищої освіти Харківської області, за підтримки Департамент культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

* Ржавчицьким СБК розробляються сценарії та проводиться  підготовка до свята сміху 1 квітня. Також підготовлено аудиторію до перегляду мультфільмів для дітей.

Начальник відділу культури і туризму         Ольга Павлова

Альбом: Звіт відділу  культури і туризму
Дата публікації: 11:44 19.03.2021
Нові та оновлені сторінки