Звіт відділу культури і туризму
Звіт відділу  культури і туризму

Звіт відділу культури і туризму

Про роботу за період з 15 -19.03.2021 року

* З 12 по 18 березня 2021 року  комунальним закладом «ПМПК «Хімік»» була проведена наступна робота:

- народний театр «Сучасник» отримав офіційне підтвердження високого звання «Народного аматорського колективу» за підсумками нещодавніх показів двох вистав – «Я не лялька!» та «Комедія положень»,

- також Народний театр «Сучасник» взяв участь у Всеукраїнському проєкті # костенкофлешмоб2021, присвяченому 91-му дню народження Ліни Костенко, наразі триває монтаж відеозаписів віршів видатної поетки у виконанні учасників театрального колективу,

- триває підготовка до відеопривітання комунальників міста з їх професійним святом.

            * У музичному відділенні та художньому відділі КПСМНЗ “Первомайська дитяча школа мистецтв» заняття з 25.01.2021 проводяться офлайн з дотриманням карантинних вимог. На музичному відділенні проводяться академічні концерти.

            Стартував прийом заявок на участь у зональному фестивалі інструментальної музики "Слобожанські джерела", який буде проходити дистанційно з 24.03.2021 по 31.03.2021 року.  Організатор фестивалю – Первомайська дитяча школа мистецтв.

У цьому фестивалі беруть участь учні мистецьких шкіл Лозівського зонального методичного об'єднання. Участь у фестивалі безкоштовна.  По закінченню фестивалю результати будуть оголошені на фейсбук сторінці Первомайської ДШМ (Первомайская ДШИ).

             Станом на 18.03.2021 року подали на участь у зональному фестивалі інструментальної музики "Слобожанські джерела" 29 заявок.

            Почався прийом заявок на участь у Відкритому Обласному конкурсі дитячого малюнку «Хліб у моїй уяві» у 2021 році. У конкурсі онлайн беруть участь учні художніх шкіл, художніх відділень (класів) шкіл естетичного виховання в 3 вікових категоріях.

Станом на 18.03.2021 року через електронну заявку проведено онлайн реєстрацію 67 робіт учасників з 10 шкіл м.Харкова та Харківської області.

Заявки приймаються до 28.03.2021 року.

            За рахунок спонсорських коштів (батьків) придбано шафу для паперів в художній відділ. За рахунок спонсорських коштів (батьків) придбано та встановлено 1 алюмінієве вікно в каб. №20.  В кабінет  №20 придбано та встановлено металопластикове вікно за спецрахунок.

            * В Грушинській бібліотеці протягом тижня проведені заходи: "Традиції нашого народу: Колодій (Масниці)" з використанням інтерактивної виставки. Оформлене бібліотечне вікно "Весна іде", виставка книг та матеріалів до 91-ї річниці з Дня народження Ліни Костенко: "Поетичний світ Ліни Костенко". Привітали з 100-річним ювілеєм Марію Миколаївну Басову, жительку села Високий.            * В Ржавчицькій бібліотеці проведено додаткове освітлення, замінено 5 електророзеток. Велась поточна робота з читачами та фондом.  До Шевченківських днів оформлено книжкову виставку "Геній правди і добра", перегляд літератури "Шевченко для людей-вічний Прометей".

            Протягом тижня в бібліотеці для дітей проходив бібліотечний урок "Самостійний вибір книг в бібліотеці". Працювали над створенням відеоролика нових надходжень від українського інституту книги "Дракони з крилами і без".

* Первомайський краєзнавчий музей готувався до участі в Обласному молодіжному конкурсі на кращу екскурсію «Відкриваймо Харківщину», який проводиться за ініціативи ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» в партнерстві з КУ "Харківський обласний центр молоді" та закладів вищої освіти Харківської області, за підтримки Департамент культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

* Ржавчицьким СБК розробляються сценарії та проводиться  підготовка до свята сміху 1 квітня. Також підготовлено аудиторію до перегляду мультфільмів для дітей.

            Начальник відділу культури і туризму         Ольга Павлова

Альбом: Звіт відділу  культури і туризму
Альбом: Звіт відділу  культури і туризму
Альбом: Звіт відділу  культури і туризму
Альбом: Звіт відділу  культури і туризму
Альбом: Звіт відділу  культури і туризму
Альбом: Звіт відділу  культури і туризму
Альбом: Звіт відділу  культури і туризму
Альбом: Звіт відділу  культури і туризму
Переглядів: 285
Дата публікації: 11:44 19.03.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>