Візьми участь у опитуванні - впливай на розвиток громади!
Візьми участь у опитуванні - впливай на розвиток громади!

Візьми участь у опитуванні - впливай на розвиток громади!

Як вирощування фруктів та ягід може стати вдалим проєктом для розвитку Первомайської громади, за допомогою грантових коштів Євросоюзу.

   Ми  готові до змін, бо хочемо бачити нашу громаду кращою. Саме тому вишукуємо різні можливості для розвитку Первомайської міської територіальної громади. 

   Наш регіон є, в більшості своїй, аграрний. Після децентралізації до міста долучились і сільські населені пункти, які мають розвиватися. ГорОд або присадибна ділянка для більшості з жителів громади є обов’язком, або хобі. Але він може й приносити дохід.
   У нас виникла ідея, як це реально втілити в життя – створити ягідний кооператив, що надасть роботу селянам і приватному сектору міста та натуральні продукти для харчової промисловості регіону.
   Що це таке? - дивіться пояснення міського голови Миколи Бакшеєва у відео. За результатами перегляду відео пропонуємо взяти участь у опитуванні громадської думки мешканців міської  територіальної громади та відповісти на одне нескладне питання: 

    Чи підтримуєте Ви ідею щодо організації у Первомайській громаді Агрокооперативу з вирощування та переробки фруктів і ягід?

     Тисніть на посилання та самостійно вирішуйте напрямок розвитку громади: https://poll.app.do/3154236/5Gd51Fzz?from=user_wall&fbclid=IwAR2BBdY3K7QiE9REMaMOApAU0ufq-PO5NUoGPjbWahDkEVsT91ChLtn1R1U

 

Нагадаємо, раніше ми надавали інформацію про те, що міська влада вишукує можливості для подальшого розвитку нашої громади.

 

Переглядів: 464
Дата публікації: 09:05 23.03.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>