Проведено семінар з гендерних питань
Проведено семінар з гендерних питань

Проведено семінар з гендерних питань

Первомайська міськрайонна філія Харківського обласного центру зайнятості інформує

Для безробітних осіб, що перебувають на обліку в Первомайській міськрайонній філії Харківського обласного центру зайнятості, 23 березня 2021 року було проведено семінар з гендерних питань.

Під час проведення заходу акцентувалась увага присутніх на шляхах досягнення гендерної рівності, розкрили поняття гендеру, та що це є не виключно жіноче питання.

Фахівець відділу активної підтримки безробітних наголосила про важливість формування у громадян позитивного і свідомого ставлення до свого професійного майбутнього, ознайомила з питанням дотримання законодавства про працю, в т.ч. усунення дискримінаційних норм гендерної політики.

Під час семінару кожен зміг висловити свої думки, привести власні життєві приклади щодо рівних прав і можливостей чоловіків та жінок. Адже процес забезпечення такого рівноправ’я — невід’ємна складова у формуванні справжньої європейської спільноти.

Переглядів: 344
Дата публікації: 10:37 24.03.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>