24 березня відбулось чергове засідання виконкому

Перед засіданням керуюча справами виконкому Тетяна Орлова повідомила, що відтепер члени виконкому можуть використовувати QR код для того, щоб переглянути онлайн проєкти рішень. Це дозволить відійти від практики паперових проєктів рішень

З першого питання доповідала начальник відділу культури і туризму Ольга Павлова. Воно стосувалось діяльності комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Первомайська дитяча школа мистецтв».

Члени виконкому затвердили контингент учнів Первомайської дитячої школи мистецтв на 2021 - 2022 навчальний рік в кількості 300 учнів.

Крім цього погодили розмір щомісячної плати батьків за навчання та затвердили перелік категорій дітей, які повністю звільняються від плати за навчання в комунальному мистецькому навчальному закладі.

Потім були внесені зміни до складу декількох комісій з соціальних питань.

На засіданні також затвердити склад постійно діючого конкурсного комітету з проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування  та кілька рішень, пов’язаних з проведенням цього конкурсу.

Було прийнято рішення про організації на території громади  у квітні-червні та у жовтні-грудні 2021 року проведення призову на строкову військову службу до Збройних сил України.  Для цього утворено призовну комісію  Первомайської міської територіальної громади.

Рішенням виконкому затверджено Схему санітарного очищення міста, що дозволить впорядкувати питання у сфері поводження з відходами, забезпечити утримання території Первомайської міської територіальної громади в належному санітарному стані.

На засіданні було винесено та підтримано рішення щодо покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій на старост  Первомайської міської ради.

Було продовжено строк дії договорів, укладених між КП «Жилсервіс» та співвласниками багатоквартирних будинків м. Первомайський про надання послуги з управління багатоквартирним будинком.

Члени виконкому погодили режим роботи об’єкта торгівлі, надали дозвіл на розміщення зовнішньої реклами в місті та вирішили низку житлових питань.

Альбом: 24 березня відбулось чергове засідання виконкому
Дата публікації: 15:01 24.03.2021

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика