Звіт відділу культури і туризму

За період з 22-26.03.2021 року

* З  19 по 25 березня 2021 року  комунальним закладом «ПМПК «Хімік»» була проведена наступна робота:

- троє  вихованців Народнго театру «Сучасник»,  взяли участь у регіональному конкурсі читців «Вічне слово Кобзаря», який проходив у м.Харкові та  посіли призові місця: Мирослава Стороженко - 1 місце, Ярослав Носов і Георгій Авдонін – 3 місце,

-  артисти та аматори ПК «Хімік» зі своїми творчими доробками взяли участь у презентації книги народної майстрині Любов Бугар «Полотняні письмена»,

- при вході до фойє першого поверху ПК «Хімік» замінені старі двері та частина рецепції на склопакети,

- триває підготовка колективів художньої самодіяльності до участі у відео-конкурсах: «Конкурс декламаторів поезій Тараса Шевченка від ВО Свобода» та «Молоді таланти Харківщини».

**КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» в період з 22.03.2021 року по 27.03.2021 року у музичному відділенні та художньому відділі заняття запроваджено за змішаною формою навчання для учнів середніх та старших класів. Для учнів молодших класів робота проводиться в офлайн режимі за розкладом.  Закінчився прийом заявок на участь у зональному фестивалі інструментальної музики "Слобожанські джерела". Подано на участь 44 заявки (номінація «Ансамбль» - 5 заявок, номінація  «соліст» -  39). Почалась робота журі щодо оцінювання учасників фестивалю.

По закінченню фестивалю результати будуть оголошені на фейсбук сторінці Первомайської ДШМ (Первомайская ДШИ).

До 28 березня 2021 року продовжується прийом заявок на участь у Відкритому Обласному конкурсі дитячого малюнку «Хліб у моїй уяві» у 2021 році. Станом на 25.03.2021 року через електронну заявку проведено онлайн реєстрацію 178 робіт учасників з 19 шкіл м.Харкова та Харківської області.

Ансамбль скрипалів «Веселі смички» керівник Галина МАРКАТОВА, концертмейстер Наталя ЄВДОКИМОВА став лауреатом II ступеню  Online фестивалю «Talents of the 21st century» 2020» (2021 р., Республіка Болгарія).

***Протягом тижня бібліотеки громади проводили обслуговування користувачів, працювали з книжковим фондом, готували заходи.  Бібліотека для дітей заохочувала читачів прийняти участь у Всеукраїнських конкурсах:

- дитячого екомалюнку: «Книги і діти, екологія і світ», який проводиться у рамках Десятиліття дій ООН з визволення екосистем, задля популяризації екологічного способу життя;

- конкурс: «Незалежна і єдина – моя Україна» - до 30-річчя Незалежності України.

Для промоції нових книг та читання змонтовано ряд відео презентацій, які опубліковано на сторінці закладу у Фейсбуці.

***Первомайський краєзнавчий музей разом з Первомайською центральною міською бібліотекою та відділом культури і туризму виконкому підготували та провели захід, присвячений презентації  книги «Полотняні письмена» народної майстрині української вишивки, члена національної Спілки майстрів народної творчості України - Любові Миколаївни Бугар.

Заклади культури продовжують свою роботу в карантинному режимі.

Головний спеціаліст ВКіТ                        Лідія МЕДВЕДЄВА

Альбом: Звіт відділу культури і туризму
Дата публікації: 09:04 26.03.2021

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю