У Первомайському відбулась сесія міської ради

30 березня відбулась 8 сесія 8 скликання. Всього було розглянуто 40 питань

У засіданні взяли участь депутатів міськради, керівники комунальних підприємств та організацій, структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, громадськість міста.

Першою була затверджена  стратегія Первомайського ліцею №2 на наступні чотири роки.

Наступним своїм рішенням сесія внесла зміни та доповнення до Програми соціального захисту дітей пільгових категорій закладів освіти та до Комплексної програми з енергозбереження.

Багато змін внесено до  Програми економічного і соціального розвитку нашої громади на цей рік.

Так, Програму доповнили пунктами, які передбачають:

- поточний ремонт електромережі в харчоблоках ліцеїв № 6 та №7 та придбання матеріалів для ремонту  (більше 130 тис.грн.);

-поточний ремонт системи водопостачання ліцею № 7 та придбання матеріалів для ремонту (майже 50 тис.грн.);

-поточний ремонт покрівлі ліцеїв №5  та № 6   (близько 100 тис.грн.);

- поточний ремонт системи централізованого опалення зали для занять загальної фізичної підготовки ДЮСШ ,  придбання теплолічильника для цієї зали та ін.

Наступним рішенням присутні внесли зміни до місцевого бюджету  територіальної громади,  до Структури та загальної чисельності апарату  міської ради  та її виконавчих органів та упорядкували діяльність центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У ході сесії було прийнято рішення про внесення змін до Програми розвитку охорони здоров’я населення Первомайсько міської  територіальної  громади на вторинному рівні на період 2021-2022 роки. В розділ «Фінансування заходів внесли пункти про придбання автомобілю, комп’ютерної техніки,терміналу та  шафи АВР (з комплектуючими) для безперебійного автоматичного перемикання на резервний ввід в випадках відключення основного джерела живлення.

Міська рада затвердила режим роботи відділених робочих місць головних спеціалістів структурного підрозділу виконавчого комітету Первомайської міської ради Центр надання адміністративних послуг в м.Первомайський розташованих у селах Грушине та Ржавчик та регламент центру.

У рамках територіальної реформи рішенням сесії було схвалено входження міської ради до складу засновника КП «Архітектурне бюро Первомайського району».

Також продовжується процес прийняття основних засобів та матеріальних цінностей із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області  у комунальну власність Первомайської  міської  територіальної громади.

Також на черговому засіданні депутати розглянули блок земельних питань.

В завершенні сесії депутати прийняли рішення про співфінансування  у 2021 році заходу, який може реалізовуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України.

Альбом: У Первомайському відбулась сесія міської ради
Дата публікації: 15:51 30.03.2021
Нові та оновлені сторінки
Оголошення аукціону на продовження договору оренди нежитлового приміщення площею 14,0 кв.м. за адрес   15.04.2021