Відбулось голосуванням за секретаря міської ради

Голосуванням за секретаря міської ради закінчилась 6 сесія Первомайської міської ради 8 скликання.

Сьогодні, 30 березня 2021 року, відбулись вибори секретаря Первомайської  міської ради. Микола Бакшеєв запропонував кандидатуру Сергія Чемшита, який має досвід діяльності на цій посаді. Згідно з ч.3 статті 59 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» рішення про обрання секретаря приймається таємним голосуванням.

Участь у голосуванні  взяли 22 депутати з 24 присутніх. Двоє мали конфлікт інтересів, про що повідомили голову та депутатів міської ради  заздалегідь склавши відповідну заяву.

Результат виявився наступним:

• «За» проголосували 9 депутатів;
  •  «Проти» - 13.

Таким чином вважається, що запропоновану міським головою кандидатуру не обрано на посаду секретаря Первомайської міської ради. Вибори вважаються такими, що відбулись.

Після оголошення лічильною комісією результатів таємного голосування, міський голова запропонував депутатам скористатися правом та винести свою кандидатуру на посаду секретаря міської ради. Депутати зазначили, що наразі вони не готові, бо ведуться перемовини між фракціями щодо винесення єдиної кандидатури для голосування.

Після того міський голова Микола Бакшеєв оголосив 6 сесію Первомайської міської ради 8 скликання закритою.

Нагадаємо, що на першому пленарному засіданні 6 сесії міської ради більшістю голосів депутатів було вирішено провести вибори секретаря Первомайської міської ради 8 скликання. Саму процедуру таємного голосування було перенесено на друге пленарне засідання в зв’язку з необхідністю проведення організаційно-підготовчої роботи до виборів.

Альбом: Відбулось голосуванням за секретаря міської ради
Дата публікації: 16:36 30.03.2021

Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політикаЗаконодавство про працю