Комунальне підприємство «Жилсервіс» інформує: Публічний договір про надання послуг!
Комунальне підприємство «Жилсервіс» інформує: Публічний договір про надання послуг!

Комунальне підприємство «Жилсервіс» інформує: Публічний договір про надання послуг!

Публічний договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами

Відсьогодні, з 01 квітня 2021 року, набув чинності Публічний договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами (надалі – Договір) на території Первомайської міської територіальної громади, який опубліковано на офіційному веб-сайті Первомайської міської ради Харківської області за електронною адресою: https://pervom-rada.gov.ua, у розділі: «Громадянам» - «Комунальні послуги» - «КП «Жилсервіс» - «Публічні договори».

Цей Договір встановлює порядок та умови надання комунальним підприємством «Жилсервіс» (далі – Виконавець) комунальної послуги: поводження з побутовими відходами, фізичним (юридичним) особам, які є індивідуальними споживачами (надалі – Споживачі). Виконавець був визначений на підставі рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області №79 від 04 березня 2021 року «Про результати конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Первомайської міської територіальної громади».

Цей Договір укладається сторонами з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання Споживача до умов цього Договору.

 Відповідно до ч.2 ст. 5 та ст. 12 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» поводження з побутовими відходами є комунальною послугою, яка здійснюється виключно на договірних засадах.

Разом з цим, ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» передбачено, що Споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.

Згідно пункту 4.1 Правил благоустрою м. Первомайський, які затверджені рішенням Первомайської міської ради Харківської області №431-33/5 від 02 липня 2008 року, відходи та сміття вивозиться спеціалізованими підприємствами з усіх домоволодінь на підставі укладених договорів.

  Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 року №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами» Споживачі зобов’язані укласти договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку та обов’язково сплачувати за послуги з поводження з побутовими відходами. 

Згідно зі ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів укладають договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснюють оплату послуг з поводження з побутовим відходами та забезпечують роздільне збирання побутових відходів.

Виконавця послуг з вивезення побутових відходів визначає орган місцевого самоврядування на конкурсних засадах у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

 

Шановні мешканці Первомайської міської територіальної громади! При виникненні будь-яких запитань ви можете телефонувати за номерами: (05748)3-30-18, (05748)3-20-24.

Також користуючись нагодою, просимо мешканців, керівників підприємств, установ та організацій на території Первомайської територіальної громади по-новому поглянути на питання благоустрою тих територій, за які Ви несете відповідальність, де працюєте та проживаєте. Закликаємо всіх, без винятку, дбати про чистоту громади та дотримуватись правил благоустрою. Лише таким чином ми забезпечимо чистоту і порядок.

 

З повагою

Адміністрація КП «Жилсервіс»

 

Переглядів: 878
Дата публікації: 10:34 01.04.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Нові та оновлені сторінки
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля   07.06.2023
Інформація щодо реалізації експерементального проекту: «гроші ходять за дитиною»   02.06.2023
ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК-2023. ДЛЯ ПЕВНИХ КАТЕГОРІЙ ДІТЕЙ   02.06.2023
Діяльність Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини   02.06.2023
Що робити, якщо ви стали свідком домашнього насильства: пояснюють юристи   01.06.2023
Рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради від 26.04.2023 №81 "Про затвердження Положен   01.06.2023
Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Первомайської міської ради   31.05.2023
Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Первомайської міської ради   31.05.2023
Рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради від 24.05.2023 №108 "Про затвердження громад   31.05.2023
План заходів уповноваженого підрозділу на 2023 рік   19.05.2023
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>