Комунальне підприємство «Жилсервіс» інформує: Публічний договір про надання послуг!

Публічний договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами

Відсьогодні, з 01 квітня 2021 року, набув чинності Публічний договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами (надалі – Договір) на території Первомайської міської територіальної громади, який опубліковано на офіційному веб-сайті Первомайської міської ради Харківської області за електронною адресою: https://pervom-rada.gov.ua, у розділі: «Громадянам» - «Комунальні послуги» - «КП «Жилсервіс» - «Публічні договори».

Цей Договір встановлює порядок та умови надання комунальним підприємством «Жилсервіс» (далі – Виконавець) комунальної послуги: поводження з побутовими відходами, фізичним (юридичним) особам, які є індивідуальними споживачами (надалі – Споживачі). Виконавець був визначений на підставі рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської області №79 від 04 березня 2021 року «Про результати конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Первомайської міської територіальної громади».

Цей Договір укладається сторонами з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання Споживача до умов цього Договору.

Відповідно до ч.2 ст. 5 та ст. 12 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» поводження з побутовими відходами є комунальною послугою, яка здійснюється виключно на договірних засадах.

Разом з цим, ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» передбачено, що Споживачі зобов’язані укласти договір про поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку.

Згідно пункту 4.1 Правил благоустрою м. Первомайський, які затверджені рішенням Первомайської міської ради Харківської області №431-33/5 від 02 липня 2008 року, відходи та сміття вивозиться спеціалізованими підприємствами з усіх домоволодінь на підставі укладених договорів.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2008 року №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з поводження з побутовими відходами» Споживачі зобов’язані укласти договір про надання послуг з поводження з побутовими відходами з особою, визначеною у встановленому законодавством порядку та обов’язково сплачувати за послуги з поводження з побутовими відходами.

Згідно зі ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів укладають договори з виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, здійснюють оплату послуг з поводження з побутовим відходами та забезпечують роздільне збирання побутових відходів.

Виконавця послуг з вивезення побутових відходів визначає орган місцевого самоврядування на конкурсних засадах у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Шановні мешканці Первомайської міської територіальної громади! При виникненні будь-яких запитань ви можете телефонувати за номерами: (05748)3-30-18, (05748)3-20-24.

Також користуючись нагодою, просимо мешканців, керівників підприємств, установ та організацій на території Первомайської територіальної громади по-новому поглянути на питання благоустрою тих територій, за які Ви несете відповідальність, де працюєте та проживаєте. Закликаємо всіх, без винятку, дбати про чистоту громади та дотримуватись правил благоустрою. Лише таким чином ми забезпечимо чистоту і порядок.

Адміністрація КП «Жилсервіс»

Дата публікації: 10:34 01.04.2021
Нові та оновлені сторінки
Оголошення аукціону на продовження договору оренди нежитлового приміщення площею 14,0 кв.м. за адрес   15.04.2021