Увага жителів багатоквартирних будинків!

Увага жителів багатоквартирних будинків!

За останні кілька днів невідомими особами викрадено лічильники теплової енергії.

Лічильники викрадено в багатоквартирних будинках 4 мікрорайону, буд.13, 1-2 мікрорайону, буд. 47, була спроба викрадення приладу обліку в 1-2 мікрорайоні, буд.49. Цю інформація надано в національну поліцію.

Щоб уникнути розкрадань приладів обліку тепла з інших будинків, переконливе прохання проявити пильність. У разі виявлення сторонніх осіб в підвальних приміщеннях, необхідно  терміново повідомляти в диспетчерські КП «Жилсервіс» (тел.3-22-51), КП «Тепломережі» (3-23-37) або поліцію (102).

Звертаємо вашу увагу, що згідно з чинним законодавством у разі втрати будинкового приладу обліку тепла ПКП «Тепломережі» буде змушене встановити новий прилад обліку. Компенсація його вартості покладається на мешканців будинку.

З повагою адміністрація ПКП «Тепломережі»

Web-адреса: pervom-rada.gov.ua/news/id/162 | Переглядів: 263Дата публікації: 09:51 16.03.2020
Версія для слабо- зорих