Звіт відділу культури і туризму

Про проведену роботу за період 02.04-08.04.2021 р.

З 2 по 8 квітня 2021 року комунальним закладом «ПМПК «Хімік»» була проведена наступна робота:

- навколо колишнього танцювального майданчика, що навпроти ПК «Хімік», проведено прибирання прилеглої території;

- у приміщенні ПК на першому поверсі, а в майбутньому – новому просторому приміщенні для Народного театру «Сучасник», розпочато ремонт, наразі замінено радіатори опалення та розпочато фарбування стін;

- в кабінеті №4, майбутній репетиційній кімнаті вокальної студії «Million voices» триває оздоблення стелі;

- в  Первомайському краєзнавчому музеї працівниками ПК «Хімік» та активістами хабу [КОМОРА] змонтовано та освітлено вітрини для нової виставки;

- надано допомогу працівниками ПК «Хімік» Ржавчицькому будинку культури: змонтовано 6 ліхтарів сценічного освітлення та відремонтовано підлогу у глядацькій залі .

Закінчилась робота журі XIV Відкритого Обласного конкурсу дитячого малюнку «Хліб у моїй уяві», який  проходив протягом березня2021 року.

До участі в онлайн- конкурсі надійшло 284 роботи учнів з 33 шкіл з м.Харкова, Харківської та Миколаївської області. В цьому році конкурс проходив в онлайн форматі.

Конкурс відбувся за сприянням та підтримкою Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Первомайської міської ради, відділу культури і туризму виконавчого комітету Первомайської міської ради, ТОВ КВФ «Рома», ТОВ «Терра».

За підсумками роботи журі переможцями визнані і учні Первомайської дитячої школи мистецтв:

ГРАН-ПРІ     –      Лозовська Поліна, викладач Наталя КОРШУНОВА.

ЛАУРЕАТИ

ІІ вікова категорія (10-13 років)

1. І ст. Расторгуєва Дар`я, викладач Сергій ЯРЖЕМСЬКИЙ;

2. ІІІ ст. Ясинська Анна, викладач Наталя КОРШУНОВА;

ІІІ вікова категорія (14-17 років)

1. І ст. Пушкар Анжеліка, викладач Микола КАЛІНІЧЕНКО;

2. ІІ ст. Русляков Едуард, викладач Сергій ЯРЖЕМСЬКИЙ;

3.ІІІ ст. Докунін Дмитро, викладач Наталя КОРШУНОВА;

ДИПЛОМАНТИ

IІ вікова категорія (10-13 років)

1.Черняк Софія, викладач Наталя КОРШУНОВА;

IІI вікова категорія (14-17 років)

1.Юнаш Альбіна, викладач Сергій ЯРЖЕМСЬКИЙ.

Учні музичного відділення КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» брали участь у Всеукраїнському (онлайн) вокальному конкурсі «Незабутня Квітка Цісик»:

1.Ансамбль «Посмішка» - лауреат 3 ст. (кер. Тетяна КОРОЛЬ, конц.Ольга ВАКУЛЕНКО);

2.Вокальний ансамбль «Експромт» - учасники (кер.Ніна КАЛІНІЧЕНКО, конц. Олена УСІЧЕНКО);

3.Лук'янченко Тетяна - учасник (кер.Тетяна КОРОЛЬ, конц. Лариса КОРНЄЄВА).

Також, учні музичного відділення КПСМНЗ «Первомайська дитяча школа мистецтв» стали  переможцями  в Online фестивалі «Talents of the 21st century» 2020» (2021 р., Республіка Болгарія):

Потапов Лев - лауреат I ступеню (викладач Наталя ЄВДОКИМОВА);

Непокупний Микита - лауреат I ступеню (викладач Наталя ЄВДОКИМОВА);

Шихова Мішель - лауреат I ступеню (викладач Наталя ЄВДОКИМОВА);

Фортепіанний дует у складі викладачів Наталя ЄВДОКИМОВА та Тетяна ТРОФИМОВА - лауреат I ступеню.

В центральній бібліотеці продовжується промоція нових книг, отриманих за державною програмою поповнення фондів публічних бібліотек від Українського інституту книги. Підготовлені та опубліковані відеоролики з книжковими презентаціями.

В бібліотеці для дітей оформлено книжкову виставку до Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров’я: «Спортивний ліцей для малюків».

Бібліотекарі Сиваської та Ржавчицької бібліотек протягом тижня беруть участь у семінарі з підвищення кваліфікації бібліотечних працівників в Обласному центрі підвищення кваліфікації працівників культури.

В хабі «Комора» триває голосування за кандидатів на вступ до складу Молодіжної ради. Ігрові вечори від клубу інтелектуальних ігор «Дайс» проходять щотижня у вівторок, четвер, суботу.

На базі міської бібліотеки проведено тренінг для медичних працівників «Адвокаційна кампанія з питань організації роботи закладів медицини на території громад Лозівського району» в рамках проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».

Працівники бібліотек взяли участь у прибиранні території поруч з Палацем культури «Хімік» та території біля бібліотеки. Проведена молодіжна толока по прибиранню альпінарію та евент-зони.

В Грушинській сільській бібліотеці велась робота по підготовці фонду до списання. Разом із Будинком культури бібліотекар взяла участь в акції з благоустрою території «Зелена толока». 6 квітня на базі Грушинського будинку культури провели товариські змагання з настільного тенісу до Всесвітнього дня настільного тенісу та Міжнародного дня фізичної культури. 7 квітня проведена традиційна акція по обслуговуванню читачів удома «Книгоносіння». Завідувач бібліотеки пройшла онлайн навчання на платформі ED ERA за напрямком «Захист персональних даних» та отримала відповідний сертифікат.

В Первомайському краєзнавчому музеї у виставковому залі експонується нова весняна виставка авторських прикрас Вікторії Катковської-Князевої. В музично-театральній вітальні працівниками музею проводиться робота щодо оновлення залу.

Всі заклади культури  працюють в карантинному режимі.

Начальник відділу культури і туризму        Ольга ПАВЛОВА

Альбом: Звіт відділу культури і туризму
Дата публікації: 10:34 09.04.2021
Нові та оновлені сторінки