10 квітня у міській раді пройшов захід «ЯК ЗРОБИТИ СВОЮ БАГАТОПОВЕРХІВКУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОЮ?»
10 квітня у міській раді пройшов захід «ЯК ЗРОБИТИ СВОЮ БАГАТОПОВЕРХІВКУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОЮ?»

10 квітня у міській раді пройшов захід «ЯК ЗРОБИТИ СВОЮ БАГАТОПОВЕРХІВКУ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОЮ?»

Зустріч відбулась у великій залі міської ради 10 квітня 2021 року. Представникам об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) й житлово-будівельних кооперативів (ЖБК) міста та небайдужим громадянам розповіли про можливості та переваги програми термомодернізації багатоквартирних будинків "Енергодім". Було присутньо близько 20 осіб.

Спікери заходу: Антон Орєхов – перший заступник Первомайського міського голови та Олег Масленніков (Oleg Maslennikov) -   регіональний консультант IFC- INERNATIONAL FINANCE CORPORATION, регіональний радник програми «Енергодім». Вони розповіли, що програма «ЕНЕРГОДІМ» - це часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках та надали відповіді на інші, пов’язанні з програмою питання. А саме: про переваги участі у Програмі «Енергодім» Фонду енергоефективності;  досвід реалізації програми на прикладі інших будинків, учасників програми "Енергодім"; про вигоди для власного гаманця кожного співвласника; практичні поради з термомодернізації будівлі та багато іншого.

Найцікавіше в презентації спікерів заходу:

 

Переглядів: 300
Дата публікації: 16:24 14.04.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>