Навчальні збори резервістів оперативного резерву другої черги
Навчальні збори резервістів оперативного резерву другої черги

Навчальні збори резервістів оперативного резерву другої черги

В Україні стартували масштабні навчальні збори резервістів

В Первомайській міській територіальній громаді  розпочнуться навчальні збори з практичним призовом резервістів оперативного резерву другої черги.

Про це повідомив Первомайський об’єднаний міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки Харківської області.

Збори будуть проходити з 12 травня по 26 травня 2021 року. Початок зборів о 08.00  29 та 30 квітня за адресою: м.Первомайський, вул. Соборна, 31.

Під час зборів, резервісти здобудуть нові знання, відновлять навички за своєю військово-обліковою спеціальністю та братимуть участь в злагодженні підрозділів бригади.
У період перебування у військовій частині резервістам гарантується збереження місця роботи, займаної посади та середньої заробітної плати. Вони забезпечуються військовою формою, харчуванням, проживанням та медичним обслуговуванням.
Резервістам з числа непрацюючих на весь термін виконання ними обов’язків служби у військовому резерві, виплачується грошове забезпечення в розмірі мінімальної заробітної плати. Крім того, в залежності від військового звання, резервісту виплачується грошова виплата за час перебування на зборах.

Переглядів: 465
Дата публікації: 09:41 28.04.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>