Первомайські депутати зібрались на чергову сесію
Первомайські депутати зібрались на  чергову сесію

Первомайські депутати зібрались на чергову сесію

Як і планувалось, 10 сесію було проведено сьогодні, 29 квітня. На неї зібрались майже всі депутати.

Спочатку депутати внесли пропозицію про обрання секретаря ради. Після затвердження зразка бюлетеня депутати проголосували за обрання секретарем ради Володимира Павленка.

Потім депутати схвалили  місцевий бюджет громади  та зміни до нього на цей рік та  внесли зміни  до Програми розвитку місцевого самоврядування.

Депутати   підтримали проєкт рішення про зміни до Програми економічного і соціального розвитку.

В цьому рішення заплановано співфінансування з місцевого бюджету переможцю обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку   «Разом в майбутнє» проєкту «Здоров’я жінки — запорука здоров’я нації»  (626,613 тис.грн.).

Також ми додаємо 585  тис. грн. до обласного бюджету на придбання шкільного автобуса.

Крім цього 70,5 тис. грн. буде використано на покращення матеріально-технічної бази бюджетних установ.

Депутати міської ради прийняли рішення про зміни до  Програми соціального захисту  населення. Вони стосувались  організації санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

На сесії затвердили склад молодіжної ради при Первомайській міській раді Харківської області. До неї увійшли 14 представників молоді. На громадських засадах голова молодіжної ради буде виступати в якості радника з молодіжних питань міського голови.

Депутати голосуванням підтримали  участь у обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді» проєкту «У ритмі серця».

І як завжди на сесії було вирішено багато питань, які стосувались   комунального майна та земельних відносин.

Альбом: Первомайські депутати зібрались на  чергову сесію
Дата публікації: 16:28 29.04.2021