Вітання міського голови Миколи Бакшеєва з Міжнародним днем солідарності трудящих
Вітання міського голови Миколи Бакшеєва   з Міжнародним днем солідарності трудящих

Вітання міського голови Миколи Бакшеєва з Міжнародним днем солідарності трудящих

1 травня ми святкуємо день весни і праці, а також День міжнародної солідарності трудящих

1 травня - це чудове свято. Для багатьох воно традиційно символізує відродження і прихід весни. В цей день особливо відчувається великий емоційний заряд, який несе в собі це свято, пов'язаний з відчуттям весняного пробудження природи, урочистої згуртованості всього народу.

З Днем Першотравня ми пов'язуємо надії на краще майбутнє. Він як і раніше наповнює нас оптимізмом, змушує відчути себе частиною єдиного цілого, частиною суспільства, його історії.

Щирі вітання вам усім з прекрасним весняним святом. Хай пора пробудження природи принесе гарний настрій, задоволення від роботи і спілкування з рідними та близькими. Бажаю всім міцного здоров’я, миру і добробуту в родинах, щастя і злагоди.

Міський голова Микола Бакшеєв

Переглядів: 223
Дата публікації: 08:38 01.05.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>