Вітання міського голови Миколи Бакшеєва з Всесвітнім днем акушерки
Вітання міського голови Миколи Бакшеєва з Всесвітнім днем акушерки

Вітання міського голови Миколи Бакшеєва з Всесвітнім днем акушерки

05 травня відзначають Всесвітній день акушерки. Ідею свята запропонувала Міжнародна асоціація акушерок на конференції в Нідерландах в 1987 році.

Дорогі акушери!

Вітаю з професійним святом!

Саме від вас, від вашого досвіду, знань і навичок, часто залежить життя і здоров'я матері та дитини. Завдяки вашим дбайливим рукам багато хто з нас з'явився на світ.

Бажаю вам відчувати велику радість і гордість кожен раз, коли з вашою допомогою на світ з’являється малюк.  Здоров’я, міцних сил, удачі і блискучої акушерської майстерності вам!

Міський голова Микола Бакшеєв

Переглядів: 241
Дата публікації: 10:20 05.05.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>