Привітання міського голови Миколи Бакшеєва до Міжнародного Дня сім'ї
Привітання міського голови Миколи Бакшеєва до Міжнародного Дня сім\

Привітання міського голови Миколи Бакшеєва до Міжнародного Дня сім'ї

Міжнаро́дний день сім'ї́ — свято, що відзначається в системі Організації Об'єднаних Націй. Цей день щорічно святкується 15 травня.

Шановна первомайська  громадо!

У світі багато чудес і дивовижних місць, але людина завжди буде прагнути до свого домашнього вогнища, до своєї сім'ї. Всі скарби світу нізащо не зрівняти з ласкавими маминими обіймами, ніжним цілунком дружини і щасливою дитячою усмішкою. Вітаємо вас з найтеплішими святами травня Міжнародним днем матері та Міжнародним днем сім'ї! Будьте завжди здорові й дружні, любіть і підтримуйте одне одного, живіть у злагоді та мирі! І нехай такі свята стають для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя!

З повагою

Міський голова        Микола БАКШЕЄВ

Переглядів: 214
Дата публікації: 07:26 15.05.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>