14 травня 2021 року, напередодні Міжнародного дня сім’ї у малій залі міської ради відбувся «круглий стіл» з залученням сімей громади, які представляють різні форми виховання дітей.

У заході взяли участь заступник міського голови Ніни Харченко, структурні підрозділи міської ради, що опікуються проблемами соціального супроводу сімей громади та представники сімей з категорій:  сім’ї патронатних вихователів, прийомні сім’ї,  дитячий будинок сімейного типу, сім’ї, що виховують дитину з особливими потребами, ін.
    Формат заходу був незвичайним. Бо в ньому брали участь і матусі і дітлахи. В той час, як діти із задоволенням поринули в творчу атмосферу майстеркласів від представників Будинку дитячої та юнацької творчості міської ради, їх мами поспілкувалися зі спеціалістами виконавчого комітету.
    Гучна весела атмосфера заходу не завадила, а, навпаки, сприяла налагодженню неформального зв’язку та отримання фахової допомоги сім’ям громади з питань: про сімейні форми виховання в Первомайській міській територіальній громаді, про послуги оздоровлення та порядок направлення дітей на оздоровлення, про консультаційні послуги щодо інклюзії в громаді та роботу комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Первомайської міської ради, про соціальне житло та пільгову чергу та про пільги і соціальні гарантії під час навчання у Первомайському профільному ліцеї.
    Ніна Харченко щиро подякувала сім’ям за винайдену можливість відвідати «круглий стіл» та передати досвіт різнопланового виховання дітей в громаді. Та привітала всіх з прийдешнім святом, побажавши миру, злагоди, здоров’я, добробуту, любові та  сімейного затишку.
    Наприкінці заходу всі присутні охоче поспілкувались в невимушеній атмосфері чаювання та поласували солоденьким. Також Ніна Харченко подарувала всім дітям білети на циркову виставу, що пройде цієї неділі.

Альбом: До Міжнародного Дня сім’ї у Первомайській міській рад пройшов «круглий стіл» з залученням сімей громади, які представляють різні форми виховання дітей.
Дата публікації: 14:37 14.05.2021
Нові та оновлені сторінки
Соціально-економічний паспорт Первомайської міської територіальної громади за 2021 рік   01.07.2022
ЗВІТ про періодичне відстеження результативності рішення Первомайської міської ради №934-47/7 від26.   01.07.2022