PervoMayskyi Zapadnia Trail 2021, або «Западня трейл 2021»: На старт! Увага!..

Бігуни-екстремали, зачекалися на "Западня трейл 2021"?

29.05.2021р.

11.00 год.

Організатором змагань виступає Слобожанський спортклуб «Стайєр-Атлон». Пробіг оцінюватиме суддівська бригада на чолі з головним суддею Олександром Лишенко.

реєстрація до: 23 May 2021
Дата старту: 29 May 2021
Час старту: 11:00
Місто: Первомайский, Харківська обл.
Де: ФОК Ангар
Спортивні змагання:
Дисципліни : 21+ км
14+ км
7+ км

Час і місце проведення

Змагання відбудеться 29 травня 2020 року. Старт о 11.00 у ФОК Ангар м.Первомайський Харківська область.

Реєстрація проходить онлайн на Ukraine Sport Events.

Крайній термін реєстрації 23 травня.

Видача стартових номерів в день старту у ФОК Ангар з 9.00

Дистанції і маршрут.

21+ км. Набір висоти 350м. Ліміт часу 3г 30хв

14+ км. Набір висоти 180м. Ліміт часу 2г 20хв

7 км. Набір висоти 90м. Ліміт часу 1г 20хв

Дистанції в одне коло.

Маршрут буде проходити по пересіченій місцевості з великою кількістю перепадів висот. На трасі доведеться стикатися з природними перешкодами: повалені дерева, густа рослинність, яри, струмки, р.Берека.

Карта маршруту і трек будуть виставлені на сайті http://multisport.kh.ua/ за дві доби до старту.

До змагань допускаються всі бажаючі, які не мають протипоказань лікарів до фізичних навантажень і мають відповідну спортивну форму.

- На дистанцію 21+ км допускаються учасники з 14 років.

- На дистанцію 14+ км допускаються учасники з 12 років.

- На дистанцію 7 км допускаються учасники з 8 років.

Можливі виключення для більш молодших учасників при особистій співбесіді організаторів і батьків спортсмена.

Більш детальна інформація - за посиланням:

ВАЖЛИВО! Кожен учасник заходу зобов'язаний дотримуватися карантинних вимог, що діють на дату проведення заходу!!!

Звіт організаторів  з минулорічного заходу та офіційного сайту Первомайської міської ради: "Змагання не для слабких" .

Фото: спортклуб "Стайєр-Атлон" та Світлана Сафонова

Дата публікації: 13:45 19.05.2021