Привітання міського голови Миколи Бакшеєва з п'ятнадцятиріччям святкування Міжнародного Дня вишиванки
Привітання міського голови Миколи Бакшеєва з п\

Привітання міського голови Миколи Бакшеєва з п'ятнадцятиріччям святкування Міжнародного Дня вишиванки

Сьогодні Міжнародному дню вишиванки ювілей - 15 РОКІВ!

Дорогі жителі громади! Дорогі українці! Щиро вітаю вас зі святом національної єдності – Міжнародним Днем Вишиванки!

Вишиванка для українців – це не тільки традиційний одяг, а й оберіг. Це потужний символ добробуту в родині, а також свято національної єдності! Сьогодні нам, як ніколи потрібна єдність, основана на тисячолітніх традиціях роду. Адже мудрість і сила традиції дає нам натхнення до праці та боротьби за краще майбуття.

Вітаю всіх з важливим українським святом, Днем вишиванки!

Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у традиційному одязі вишито-закодовано багато символів, що означають: любов,  сили, добробуту, красу, мудрість, незламність, ін. Вона є нашим оберегом та символом любові до рідної української  землі!

Шануймо історію України, зберігаймо наші духовні цінності!

З повагою

Міський голова    Микола Бакшеєв

Переглядів: 489
Дата публікації: 09:14 20.05.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міської ради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>