Відповідний проєкт цього року бере участь у молодіжному конкурсі на кращу екскурсію «Відкриваймо Харківщину». Саме його сьогодні презентували автори - Людмила Федорченко - керівник громадської організації «Моушн+» та Інга Задорожна - директор Первомайського краєзнавчого музею.

Мета проєкту – розвиток туризму в громаді та культурно-креативних індустрій в Первомайський громаді, для поліпшення економічного стану жителів, шляхом популяризації історії промисловості.

Проєкт «Первомайщина Промислова» впевнено пройшов 3 етапи відбору у конкурсі . Сьогодні проходив останній IV етап відбору, що називається: «Презентації екскурсій».  Громада презентує свої найпотужніші підприємства  ТОВ «ТЕРРА», ТОВ «ЛИХАЧЕВСЬКИЙ ЕЛЕВАТОР», ТОВ КВФ «Рома», ТОВ ТГ "ЕКІПАЖ", ТОВ «Ржавчик» та ін.

Сьогодні, 21 травня 2021 року, до міста завітали представники конкурсної комісії з відбору проєктів до якої увійшли представники Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму», КУ «Харківський обласний центр молоді», Центр краєзнавства імені академіка П.Т. Тронька ХНУ ім. В.Н. Каразіна, ін. Експерти  побували на трьох заявлених підприємствах -  ТОВ «ТЕРРА», ТОВ КВФ «Рома», ТОВ ТГ "ЕКІПАЖ".

В екскурсії також взяли участь представники влади: Первомайський міський голова Микола Бакшеєв, заступник міського голови Ніна Харченко, начальник відділу культури і туризму - Ольга Павлова, депутат міської ради, комерційний директор ТОВ «ТЕРРА», Олександр Ясинський (він особисто проводив презентації свого підприємства), автори проєкту та ін.

Поважній комісії презентували візитівки підприємств та провели екскурсії на виробництвах. Вони самостійно змогли продегустувати продукцію та відмітити її якість й ступень захисту, екологічність та особливості продукту, зручність розташування у карті туристичного маршруту, тощо.

Сподіваємось на перемогу у конкурсі! Але, в будь-якому разі, презентація підприємств на обласному конкурсі вже є початком розвитку туристичного маршруту «Первомайщина Промислова»!

Довідково: Молодіжний конкурс на кращу екскурсію «Відкриваймо Харківщину», проводиться вже третій рік поспіль за ініціативи ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» в партнерстві з КУ «Харківський обласний центр молоді» та закладів вищої освіти Харківської області, які входять до міжвузівського об’єднання «Платформа розвитку туризму», за підтримки Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

Конкурс проводиться з метою популяризації туристичного потенціалу Харківщини, залучення молоді до екскурсійної діяльності, як до унікального способу вивчення історії рідного краю.

Цікаво, що ТОВ ТГ "ЕКІПАЖ" виробляє найбільший склопакет розмірами 5:3 та вісить 2,5 тонн

Альбом: В Первомайській міській територіальній громаді сьогодні презентували проєкт обласного конкурсу під назвою «Первомайщина Промислова»!
Дата публікації: 21:52 21.05.2021
Нові та оновлені сторінки
Робоча станція для оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконта   26.07.2021
Перелік багатоквартирних будинків м. Первомайський, в яких не менше ніж половина квартир та нежитлов   21.07.2021