Коли громади об’єднались - показали чудовий результат!
Коли громади об’єднались -  показали чудовий результат!

Коли громади об’єднались - показали чудовий результат!

В суботу, 22 травня 2021 року, всі три громади Первомайщини об’єднали свої спільні зусилля і вибороли третє місце у загальному заліку результатів на ІІ (обласному) рівні Всеукраїнської спартакіади серед депутатів всіх рівнів.

Загалом,  участь у змаганнях брало 9 команд з Харківської області. У збірну команду Первомайщини увійшли: Первомайська міська територіальна громада, Олексіївська сільська територіальна громада, Біляївська територіальна громада. Наші результати були дещо несподіваними та вражаючими:

Найкращим результатом для нашої команди стали  змагання з настільного тенісу серед жінок.   Депутат Первомайської міської ради Вікторія Якубів «в суху» перемогла всіх суперниць та посіла першу ступінь п’єдесталу. Перше  1 місце і золота медаль надихнули наших спортсменів на подальші результати.

Другим результатом та срібною медаллю закінчилось протистояння з найтихішого виду спорту – шахів. Срібло в змаганнях з шахош серед чоловіків виборов депутат Первомайської міської ради Олег Приймак. Він поступився лише одному досвідченому супернику і посів другу сходинку турнірних змагань. Закріпила командний результат у змаганні з шашок серед жінок депутат Первомайської міської ради Ольга Петренко. Вона додала бронзу у скарбничку Первомайщини і загальний залік команд з шахів  – 2 місце!

Паралельно боролись за кожен забитий м’яч наші футболісти. В змаганні з футзалу взяли участь  збірна команда трьох громад: Первомайської, Олексіївської та Біляївської. П’ять гравців, що без зупинок та перепочинку, з мінімальною кількістю замін, боролися на спортивному майданчику - отримали шостий результат, але отримали 115  очок у загальнокомандний залік. Слід підкреслити високий спортивний рівень футбольних команд депутатів. Боротьба йшла «кращих з кращими».  Команду Первомайщини у найулюбленішому виді спорту представляли: Первомайський міський голова  Микола Бакшеєв, депутати Первомайської міської ради -  Олександр Ясинський, Андрій Біда, Віктор Засуха, Олексій Гриценко, депутати Олексіївської ОТГ -   Руслан Черниш, Григорій Струков і Ярослав Людкевич.

І останніми закріпили результат Первомайщини збірна команда громад волейболістів, що із завзяттям боролися до останнього за кубок для команди. Тут нам трішечки не пощастило з жеребкуванням і наша команда увійшла у одну підгрупу з одвічним суперником – командою Зміївщини. На жаль, з достойним результатом, ми поступились переможцям змагань. Але командний дух та жага до перемоги, що панувала на спортивному майданчику, в результаті допомогли нам посісти третю сходинку та привезти додому кубок бронзових призерів спартакіади. Команда складалася з: депутатів Первомайської міської ради -   Сергія Чемшита, Віктора Засухи, Валерії Вінокуренко, Ніни Харченко, Андрія Біди, депутатів  Біляївської ОТГ - Яни П’ятенко,  Олексіївської ОТГ -  Андрія Шалімова.

Наші депутати настільки спортивні та відповідальні, що деякі з них взяли участь у декількох видах командних змагань. За що їм окрема подяка!

Загальна підтримка, спортивний дух, єднання зусиль – все це призвело до прекрасного загальнокомандного заліку – третього результату серед усіх команд  області та «бронзового» кубку! Спільні зусилля дають гарні результати!

Вітаємо всіх спортсменів спартакіади та дякуємо за високі досягнення! Бажаємо і надалі здобувати для Первомайщини перемоги у різних напрямках розвитку!

Альбом: Коли громади об’єднались -  показали чудовий результат!
Дата публікації: 09:47 24.05.2021
Нові та оновлені сторінки
Зміни до паспорту 1216017 "Інша діяльність пов язана з експлуатацією об єктів житлово-комунального г   10.06.2021
Рука допомоги повертається   08.06.2021