ДНІ ПАРЛАМЕНТУ НА ХАРКІВЩИНІ!
ДНІ ПАРЛАМЕНТУ НА ХАРКІВЩИНІ!

ДНІ ПАРЛАМЕНТУ НА ХАРКІВЩИНІ!

26-28 травня на Харківщині проходять Дні парламенту – серія заходів, спрямованих на підвищення обізнаності українців щодо діяльності Верховної Ради та налагодження співпраці між депутатами та виборцями.

Серед запланованих подій: тренінги  «Парламентська громадянська просвіта» та «Участь громадськості в роботі парламенту та законотворчому процесі. Адвокація», регіональні уроки від Освітнього центру Верховної Ради, а також дискусії за участі народних депутатів України.

З урахуванням карантинних обмежень всі заходи проводяться онлайн.

У межах Днів парламенту відбудуться:

  • 26-28 травня 2021 — триденний онлайн-тренінг «Участь громадськості в роботі парламенту та законотворчому процесі. Адвокація» для помічників-консультантів, освітян, регіональних неурядових організацій та ЗМІ Харкова та Харківcької області. Програма тренінгу доступна за посиланням. Для участі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму до 25 травня (до 13:00).
  • 27-28 травня 2021 — дводенний онлайн-тренінг «Парламентська громадянська просвіта» для помічників-консультантів народних депутатів, представників регіональних громадських організацій, медіа та освітян Харківщини. Програма тренінгу доступна за посиланням. Для участі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму до 25 травня (до 17:00).
  • 27 травня 2021 (13.00—14.00) — онлайн-уроки Освітнього центру Верховної Ради України для школярів за участі М. С. Мезенцевої. Для участі в Zoom-дискусії просимо зареєструватися до 25 травня (до 17:00).
  • 28 травня 2021 (14:30—16:00) — онлайн-дискусія на тему: «Стамбульська конвенція: міфи і факти» за участі народних депутатів України та представників органів місцевого самоврядування, експертів неурядових організацій. Для участі в Zoom-дискусії просимо зареєструватися до 27 травня (до 15:00).

Дні парламенту проводяться в межах Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво» за підтримки партнерів ГО «Internews Ukraine».

Реєструйтеся!

Приєднані документи:

prohrama_proekt_dni_parlamentu_kharkiv_26_28_05_20214881665653368765544
Переглядів: 234
Дата публікації: 09:26 26.05.2021
Міський голова
Надіслати електронне звернення
Надіслати запит на інформацію
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання
 
 
 
 

 

 
Пошук
Міська владаМіський головаМіська радаКерівний складСтруктураВакансіїЗаходи щодо запобігання корупціїГрафік особистого прийому громадянГрафік виїзних прийомів громадянІнструкція з діловодства у виконавчому комітеті Первомайської міської ради (зі змінами Розпорядження міського голови від 01.04.2020р. №59)ДокументиРезультати поіменного голосуванняРішення Первомайської міської ради Харківської областіРішення виконавчого комітету Первомайської міської радиРозпорядження міського голови з основної діяльностіПроекти рішень Первомайської міської радиПроекти рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПереліки розпоряджень міського голови з основної діяльностіПротоколиАрхів рішень Первомайської міськради Харківської областіАрхів рішень виконавчого комітету Первомайської міськради Харківської областіПрозоре містоБюджет та фінансиПоточна діяльністьДокументиКомунальна власністьЖитлові питанняЗакупівліОчищення владиВідкриті даніДоступ до публічної інформаціїРегуляторна політика
Первомайська міська рада Харківської області >>>