Засідання виконавчого комітету

26 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету, на якому розглянули 15 питань

Про  підсумки роботи підприємств житлово-комунального господарства

в осінньо-зимовий період 2020/2021 років та  заходи з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 років  доповів начальник відділу ЖКГ Олександр Лозовський.

Роботу комунальних підприємств м. Первомайський в цей  період  визнали задовільною та затвердили заходи з підготовки підприємств до роботи в наступний період.

Встановили вартість однієї нормо-години на роботи та послуги, що виконуються КП «Первомайське бюро технічної інвентаризації» в розмірі 170 (сто сімдесят) грн. 17 коп.

На засіданні внесли зміни до рішень про стан військового обліку та бронювання військовозобов’язаних  і внесли зміни до переліку  платних  послуг, які надає  КУ «ПМЦФЗН «Спорт для  всіх».

Члени виконкому  вирішили низку житлових питань. Була створена комісія з конкурсного відбору житла для придбання у комунальну власність за рахунок субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на формування фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та затвердження умов проведення конкурсу для придбання житла.

Як пояснив міський голова Микола Бакшеєв, субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України надається за принципом 70% на 30% з державного та місцевого бюджетів відповідно. В минулому році міська влада вже придбала трикімнатну квартиру, тепер планується придбати ще дві двокімнатні квартири.

Також оголосили аукціон та затвердження умов оренди нежитлового приміщення в  будинку 16, що в 3 м-ні.

На засіданні вирішили питання щодо обстеження і видалення зелених насаджень та інші питання.

Альбом: Засідання виконавчого комітету
Дата публікації: 14:54 26.05.2021