Окремі депутати знову поставили на гальмо низку важливих питань
Окремі депутати  знову поставили на гальмо низку важливих питань

Окремі депутати знову поставили на гальмо низку важливих питань

Сьогодні, 27 травня, депутати зібрались на 12 сесію міської ради 8 скликання

Перед сесією відбулось спільне засідання депутатських комісій, на яке було винесено три соціально значущих питання. Але частина депутатів  проголосували тільки за два з них, відразу ж взявши  показову  манеру поведінки.

Депутати від ОПЗЖ та Блоку Кернеса дружньо не голосували за окремі соціально-економічні, майнові та земельні питання. В немилість потрапили і  деякі питання, що стосувались  житлово-комунального господарства.

Не зважаючи на те, що сесія кульгала через ті палиці, що вставляли їй в колеса опозиційні депутати, все ж таки були внесені зміни до Програми економічного і соціального розвитку Первомайської міської територіальної громади. Заплановано на цей рік:

• поточний ремонт електромережі в харчоблоці комунального закладу «Первомайський ліцей № 5  74,4 тис.грн.
  • придбання матеріалів для поточного ремонту Ржавчицької філії комунального закладу «Первомайський ліцей №3 «Успіх»  29,7 тис.грн.
  • придбання матеріалів для поточного ремонту комунального закладу «Ржавчицький заклад дошкільної освіти (ясла-садок)  2,2 тис.грн
  • поточний ремонт системи водопостачання та водовідведення  в харчоблоці ліцею   № 6  50 тис.грн.
  • поточний ремонт системи опалення в ліцеї № 6  майже 10 тис.грн
  • кронування та видалення дерев на території ліцею № 5
  • придбання світодіодних електроламп для вуличного та внутрішньоквартального освітлення для КП «Жилсервіс» 18,5 тис.грн.
  • придбання люків садових для КП «Жилсервіс» 5,1 тис.грн.
  • співфінансування з місцевого бюджету переможцю обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку   «Разом в майбутнє» проєкту «Фестиваль “Олексіївська фортеця” - драйвер розвитку туризму на Первомайщині» 450 тис.грн.
  • придбання системи комп’ютерної томографії в КНП «Первомайська центральна районна лікарня» 10 млн.грн. (за рахунок субвенції з державного бюджету)

Також були внесені зміни і до Програми розвитку культури до 2023 року.

Передбачено виділити для ПК «Хімік» 224 тис.грн на розробку проектно-кошториної документації для капітального ремонту автоматики водного пожежогасіння.

Майже 80 тис.грн.  – на проведення  поточного і капітального ремонту громадської вбиральні.

Також планується придбати радіомікрофони.

Для Ржавчицького  будинку культури 28 тис грн.  заплановано на проведення державних свят. Також будуть придбані прожектори для освітлення та  сучасну звукопідсилюючу апаратуру.

На поточний ремонт приміщень музею буде використано 10 тис.грн.

На сесії створили комісію з проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг, яка буде збирати та узагальнювати інформацію щодо  розвитку системи надання соціальних послуг в громаді.

На сесії внесли зміни до Програми розвитку охорони здоров’я населення, виділивши на виготовлення документації системи пожежної сигналізації, системи керування евакуюванням  200 тис.грн.

Були внесені зміни і до Комплексної програми з енергозбереження.

На термомодернізацію ліцею №3 "Успіх" перерозподілено з Загального фонду на Спеціальний фонд  47 тис.грн.

Депутати прийняли звернення до Голови  Верховної Ради України Разумкова (про подальше функціонування відділень «Укрпошти») та  до Верховної  Ради України. Останнє звернення стосувалось  ухвали пакету законопроєктів щодо «малої приватизації», які спрощують процедуру підготовки до приватизації об’єктів як державної, так і комунальної власності.

Пропонується 100% коштів від приватизації комунального майна спрямовуватися до місцевих бюджетів та передбачити в новому законодавстві правило, за яким 10% коштів від приватизації державного майна надходитиме в бюджет громади, на території якої знаходиться актив.

Сесія завершилась виступами керівників опозиційних фракцій.

Альбом: Окремі депутати  знову поставили на гальмо низку важливих питань
Дата публікації: 16:40 27.05.2021