ЗВІТ відділу культури і туризму виконавчого комітету Первомайської міської ради
ЗВІТ відділу культури і туризму виконавчого комітету Первомайської
міської ради

ЗВІТ відділу культури і туризму виконавчого комітету Первомайської міської ради

Про проведену роботу з 24.05-28.05.2021 року

Всі заклади культури працюють з дотриманням карантійних вимог.

З 21 по 28 травня 2021 року комунальним закладом «ПМПК «Хімік»» була проведена наступна робота:

- на площі ПК «Хімік» проведено святковий концерт до Всесвітнього дня вишиванки за участі вихованців Первомайської дитячої школи мистецтв, артистів та аматорів Палацу культури «Хімік»,

- на великій сцені відбулись два сеанси інтерактивного шоу для школярів «Леді Баг і Супер кіт» у виконанні артистів ПК «Хімік» та учасників хореографічних колективів «Карусель» та «Модерн»,

- триває ремонт у новому приміщенні Народного театру «Сучасник», наразі змонтовано настінні дзеркала,

- з тильного боку будівлі ПК «Хімік» висаджено нову клумбу та встановлено дві нові лави із палет,

- триває підготовка до найближчих масових заходів: концерт вокальної студії «Million voices», День захисту дітей, День хіміка.

* Учні Первомайської дитячої школи мистецтв прийняли участь у святковому концерті «Я люблю Вишиванку», який відбувся 21 травня 2021 року.

На музичному відділенні проведено підсумкові уроки, перевідні академконцерти. 22 травня 2021 року відбувся контрольний урок з сольфеджіо та музичної літератури викладача музичного відділення Ніни КАЛІНІЧЕНКО у вигляді брейн рингу.

Учень музичного відділення Потапов Лев (інструмент – фортепіано, викладач Наталя ЄВДОКИМОВА) посів II місце у I Міжнародному конкурсі ім.Едварда Гріга «Норвегія – Україна: діалог культур. Виклики сьогодення».

На художньому відділі проведено підсумковий перегляд творчих робіт учнів.

Проведено звітний онлайн - концерт з дисципліни «Хор»  викладача  Ольги Голубкової, концертмейстера Світлани Воскобойнікової.

Ведеться підготовка до випускного вечора учнів школи мистецтв

* За звітний період у Грушинській сільській бібліотеці проводилося планове обслуговування читачів.

Продовжується робота з фондом бібліотеки та благоустрій прилеглої території. З нагоди Дня слов’янської писемності і культури у бібліотеці обладнано виставку «Українська рукописна книга» та проведено зустріч з юними читачами на тему: «Книги, що надихнули на музику». Іде підготовка заходів до Дня захисту дітей.

У Ржавчицькій сільській бібліотеці продовжується робота з обслуговування користувачів, упорядковується книжковий фонд, переглянуто та оновленно матеріали на постійно діючих книжкових виставках. Наразі триває підготовка заходу до Міжнародного дня захисту дітей (розробка сценарію, підбір  ігор та конкурсів, пісень та віршів, проводяться репетиції з дітьми).

Бібліотека для дітей взяла участь у Всеукраїнському соціологічному дослідженні «Нова українська книга у фондах спеціалізованих бібліотек для дітей». Ведеться робота з боржниками (обхідні лист учнів випускних класів). Готуються матеріали по проведенню дня захисту дітей. Опубліковано промо ролик  анонсу заходу.

Молодіжним центром хаб "KOMORA" проведено захід: «Програма особистісного розвитку молоді від "БУМ". В рамках експедиції учасники - лідери шкільного самоврядування міста Харкова поспілкувалися із головою Мережі молодіжних хабів Харківщини Олексієм Шаповаловим. Під час експедиції школярі ознайомилися з роботою міської бібліотеки, із реалізованими молодіжними ініціативами в громаді, дізналися про можливості для саморозвитку та пройшлися екскурсією по впровадженим молодіжним проектам.

Молодіжний хаб взяв участь у форумі молодіжних рад і молодіжних просторів, який організувала філія АМЦУ "Мережа молодіжних хабів Харківщини".

* Первомайський краєзнавчий музей прийняв участь в третьому етапі  Обласного молодіжного конкурсу на кращу екскурсію «Відкриваймо Харківщину», який проводиться за ініціативи ОКЗ «Харківський організаційно-методичний центр туризму» в партнерстві з КУ "Харківський обласний центр молоді" та закладів вищої освіти Харківської області, за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації та Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

Співробітники музею прийняли участь у семінарі на тему «Пошук та дослідження місцевих елементів нематеріальної культурної спадщини (знання та практики, що стосуються природи та всесвіту)» на платформі Zoom.

За тиждень травня Грушинський СБК провів 3 масових заходів,де було

присутніх понад 50 селян,  а саме:

танці –танці «Дискотека» ; розважальний вечір «Караоке» Танці» ;відбулась гра в теніс 30+ . була боротьба між дорослими 5 чоловіками

* Ржавчицьким СБК розроблено сценарій до випускного в початковій школі , проведено репетиції сценарію до Дня захисту дітей .Також триває підготовка до Дня Конституції – проведено репетиції ансамблю ,

Начальник відділу культури і туризму      Ольга ПАВЛОВА

Альбом: ЗВІТ відділу культури і туризму виконавчого комітету Первомайської міської ради
Дата публікації: 10:46 28.05.2021